Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok, lányok, hölgyek,...

Csajok, lányok, hölgyek, tapasztalt férfiak, most mi van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pár hete megismerkedtem egy lánnyal,megtetszett,annak rendje módja szerint el is kezdtem udvarolni.

Finoman haladtam,az elején visszafogott volt,de most máe szépen megnyílt,szexen át mindenről beszélünk,bizalmas témákról is.Sajnos van barátja.

A hétre volt egy tali szerűség megbeszélve,lemondta,de ma mégis összejöttünk.

Elvoltunk,sétáltunk,sokat beszélgettünk,mondta hogy megbánta hogy lemondta a talit először.SZóba jött megint minden,elmondtam neki,hogy mi a célom,hogy akarom őt,és ebben az sem zavar hogy barátja van.Mondta hogy nehezen hódítható,sokat kell udvarolni,viccesen megkérdeztem hogy jól haladok e,mosolygva,pironkodva igent mondott.Teszem hozzá nagyon félénk,visszahúzódó lány.De a lényeg.Szóbatjött milyen alkat külsőre a pasiideál,magas,kigyúrt,sstb.Én átlagos.Mondjuk így.

Viccesen rákérdeztem,hogy kezdjek el gyúrni,vagy jó vagyok így?Aztán komolyabban,ha már témánál voltunk,megkérdeztem,hogy van e nála bármi esélyem.A válasz,nem.

Most nem értem..akkor előzmények miért voltak? Miért viselkedett úgy,mintha vonzódna hozzám?Megérintettem,fázott magamhoz húztam,semmi elhúzódás.Elpirult,ha bókoltam,kereste a társaságom,stb.

Szívatott végig,vagy ez a válasz talán csak arra ment,hogy lássa mennyire vagyok kitartó? Vagy tényleg csak egy srác vagyok,akivel elvan?

Szerintetek?


2013. nov. 15. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:

van csávója te gyökér, ilyenre rámész?

jó szar életed lehet.

2013. nov. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a kis k*rváról nem is beszélve
2013. nov. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kérdés. Ha közömbös lennél, akkor nem hagyná, hogy ölelgesd, ha csak nem szeretet hiányos. Én a helyedben nem adnám fel az udvarlást.
2013. nov. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Pofátlanul ráhajtasz egy csajra, akinek van palija. Elég félénk, de azért összekapja magát és lekoptat téged. Nem érted miért?

Folytasd csak, és akkor lehet hogy a következő találkozóra a kigyúrt pasijával jön el...

2013. nov. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én csak egy fiúcska vagyok, de Te meg egy hülye barom vagy öregem van!
2013. nov. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
have a gap in his education
2013. nov. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki,aki elvonatkoztat attól,hogy pasija van? Teszem hozzá,nem úgy viselkedik,mint akinek van..
2013. nov. 15. 20:28
 8/8 anonim válasza:

16/L

hát ez nehéz kérdés.

én az elején megmondom egy fiúnak van e esélye vagy nincs

ha pedig nincs akkor nem beszélek vele ilyenekről és nem hagyom hogy magához húzzon.

szóval lehet van némi esélyed annál a csajnál,

de viszont mindkettőtök részéről nagy köcsögség, mert a harmadik fél semmit nem tud a dologról.

szóval tegyük fel sikerülne összejönnöd azzal a lánnyal, mert elhódítod attól a szegény szerencsétlen fiútól, aki semmit nem tud az egészről. miért ne tenné meg újra ezt az egészet amikor veled összejött?

kicsit gondolkodj ilyenkor szerintem

2013. nov. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!