Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Kinek lenne kedve egy...

Lányok! Kinek lenne kedve egy laza hétvégéhez? :D

Figyelt kérdés

A helyzet az,hogy hétvégén egyedül leszek itthon és szeretnék picit lazulni, tekintve, hogy az elmúlt 2 hónap finoman szólva se volt stresszmentes és az elkövetkezőek se lesznek azok. Nah szóval gondolok itt egy discora,italozásra,éjszaki beszélgetésekre meg akármire, a lényeg, hogy kis kikapcsolódást szeretnék. Szóval,olyanok írjanak akik kellően lazák,el tudják magukat engedni és rugalmasak. Írnám,hogy fizetek mindent,de ezzel tapasztalatom szerint szeretnek visszaélni,szóval ha úgy van megteremtem a feltételeket,hogy jól érezzük magunkat (:


20F



2013. nov. 14. 18:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szóval kefélni szeretnél..
2013. nov. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Filmforgatás is lesz? Taken3?
2013. nov. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Persze. Más nem is létezik a világon.
2013. nov. 14. 18:06
 4/12 A kérdező kommentje:
lesz-lesz
2013. nov. 14. 18:07
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
Tovább nem is tudsz gondolni, mint a vedelés és a seggrázás egy izzadságszagú helyen, szalonzenére? Pfú, ennyire kreatív ne legyél már lazulás terén!
2013. nov. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5-ös ! Szívem szerint a Bahamákra mennék , de sajnos kénytelen vagyok ennyivel beérni. DE írtam , hogy semmi nem kötött , pár ötletet írtam , én kellően rugalmas vagyok , bármiben benne vagyok és nem szoktam semmi jónak az elrontója lenni.
2013. nov. 14. 18:10
 7/12 anonim ***** válasza:
És a Bahamákon mi jót csinálnál, Kérdező? Tespednél egész nap, mint egy partiponty a strandon, lesnéd a bikinikollekciót és szürcsölnéd a lónyálat? Nem kell ahhoz messzire menni, hogy jól érezd magad. Pia sem kell hozzá, csak ez a "mai fiatalságnak" szinte szitokszó.
2013. nov. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Miért nem hívod a haverjaid discóba, ott lehet csajozni. Én elég örült csaj tudok lenni, de elmenni egy vadidegennel...nem annyira jó ötlet.
2013. nov. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát az a helyzet ,hogy én egy tipikus fiú szakközépbe jártam , meg most egyetemen is műszaki szakon vagyok , ahol mint tudjuk nem nagyon tolonganak a lányok. És bármilyen furcsa , így 20 éves koromra eljutottam oda , hogy bármennyire is jól elökörködtünk meg el tudunk még most is , szabadidőmben nem vágyok igazán egy haver társaságára sem. Ezért fordulhatott elő , az utóbbi 1 évben az is , hogy volt , hogy discoba is inkább egyedül mentem. A bizalom meg olyan dolog , hogy igazából senkiben sem lehet megbízni (legalábbis röpke élettapasztalatom ezt mutatja , és ez részemről nem is nagyon fog változni már aligha nem) De ha itt tartunk , akkor részemről is kell egy jóadag bizalom ehhez ,ha jobban belegondolunk
2013. nov. 14. 21:43
 10/12 A kérdező kommentje:
7-esnek. Igen ezt csinálnám. És ez téged miért zavarna ,hogyha erre vágynék ?! Gondolom te soha életben nem ittál alkoholt. Nem szeretem az ilyen bort iszik , vizet prédikál embereket. Meg ezt a régen minden más volt szöveget sem, mert bizonyos dolgok egyáltalán semmit nem változtak.
2013. nov. 14. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!