Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy jojjek vele ossze?...

Hogy jojjek vele ossze? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
hetvegen megyek egy buliba. ott lesz egy srac aki mar regota tetszik nekem es szerintem en is neki mert mar volt hogy megcsokolt. a csok utan amikor legkozelebb taliztunk nekem volt baratom igy tavolsagtartoak voltunk mindketten, de lattam hogy figyelt. most szinglik vagyunk mindketten es szeretnek vele osszejonni de nem akarok nyomulni. hogy keltsem fel az erdeklodeset? hogy kozelitsek fele? mindig zavarban vagyok a tarsasagsban. 19/L
2013. nov. 13. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
kihívó ruha, tudod miket szeret,tégy a kedvére.. keresd a társaságát diszkréten. de ha ügyes vagy elég a ruha is:)
2013. nov. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tedd szét a lábaidat.
2013. nov. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Várd meg hogy buliban odajöjjön hozzád, keresheted a tekintetét, kedvesen mosolyoghatsz rá, ezzel kis biztatást adhatsz neki. De még véletlenül se menjél oda hozzá elsőként, csak ha a a közeledben van akkor köszöntheted külön név szerint is.
2013. nov. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a kihívó ruha azt jelenti hogy tegyem ki a melleimet is és a lábaimat is? vagy csak az egyiket, mert a kettő együtt már sok lenne? mennyire fontos a haj és a smink szerintetek? amikor megcsókolt göndör volt a hajam, mert a hullámosra rásütöttem kicsit. hogy csináljam meg? hagyjam hullámosan, vasaljam ki vagy göndörítsem be?
2013. nov. 13. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!