Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jojjek vele ossze ujra? Es hogy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jojjek vele ossze ujra? Es hogy?

Figyelt kérdés
tomoren annyi h beszelgettunk o mondta h szakitsunk masnap jott h ne szakitsunk en mondtam h akkor tartsunk szuntet a haverjainak hazudott rolam en eleg kemnyen bosszut alltam megbocsajtottam megint volt valami megint megbocsajtottam mert kiderult h nem igaz kozolte h mar nem akar engem erre en kidobtam a cuccait a hoba es mostt beszelgetunk. ez mind 2 het alatt tortent. akkor most az is kerdesem h lehetseges h csak azert akarom vissza mert mostmar nem kellek neki es kell a kihivas? v rajottem h mit vesztettem? meg mitcsinaljak h visszaszerezzem de diszkreten :D ja es kozbe efekudt egy lannyal ugy h megigerte h nemfog amig szunetelunk... uristen :|
2013. márc. 28. 01:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezeket most tőlünk kérded vagy magadtól?
2013. márc. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ennek igy semmi értelme...
2013. márc. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Christian Death ***** válasza:
Minek jönnél össze vele hogy megtudd milyen nemibetegségben szenvedett a lány?
2013. márc. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
toletek. en nem ertem ezt az egeszet. magamnak mar 1000x feltettem ezeket a kerdeseket sot irtam egy pro es conta listat is de mint Miranda eseteben ez sem segitett( ugyanis a "a sarokba dobja a zoknijat" nem jo egy "jo vele a szex"-el)
2013. márc. 28. 01:12
 5/9 A kérdező kommentje:
de az igazabol nemis szamit mivel amikor nagyon osszevesztunk en aztmondtam neki hgyulolom es tobbet latni se akarom ugy h az oldotta az igeretet azthiszem.. de emgis idegesito
2013. márc. 28. 01:12
 6/9 anonim ***** válasza:
lefekudt mással.. mik a további kérdések?
2013. márc. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

allj.


amikorlefekudt massal nem voltunk mar egyutt. amikor megbeszeltuk h tartsunk szunetet igeretet tettunk h nem leszunk massal de par nappal kesobb nagyon nagyon osszevesztunk es szo szerint elkuldtem a p.csaba. es csak utana fekudt le massal. akkor meg ugyvolt h tobbet nemis beszelunk ertitek?

2013. márc. 28. 01:15
 8/9 anonim ***** válasza:

Hallod, szart se értek ebből, amit idefostál.


Keményen bosszút álltál? Na, hogy?

2013. márc. 28. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

drága kedves szívem légyszíves néhány vesszőt vagy pontot dobj már bele a katyvaszba amit a billentyűzetre eső macska ideb*szott a weblapra mert így az emberek java része sz*rt se lesz képes felfogni ebből az egész szövegből szerinted miért kommunikálnak az emberek tagolt mondatokkal azért mert könnyebben fel lehet fogni és jelzi hogy melyik gondolatnak hol van vége nem hülyeség ám és nem is tart sokáig csak egy apró gesztus lenne ami megkönnyíti a mi dolgunkat


Amúgy ne. Ez egy gyökér, ne foglalkozz vele.

2013. márc. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!