Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van ez? "Mit tehetnék,...

Miért van ez? "Mit tehetnék, hogy valaki felfigyeljen rám és ne csak egy kép alapján ítéljen? "

Figyelt kérdés

Sajnos keveset mozdulok ki esetleg a haverokkal megyek el bowlingozni ezért az internetes társkeresést próbáltam ki, de nem nagy sikerem van sajnos, nem erőltetem a dolgot, csak levelezőpartnert/beszélgető társat keresek, nem feltétel az ágyba bújás meg a szerelem, ha jönnie kell akkor úgyis jönni fog.

De ez egy kicsit kiakasztó már, hogy akár hogyan szólítok meg levélben valakit eddig egyetlen válaszlevél sem jött, ja de 1 "tanulok" címszóval.

Tényleg nem tudom mit kellene tennem. Volt már itt kint a képem megoszlott a véleménye az embereknek már aki válaszolt, volt aki azt írta, hogy helyes vagyok, volt aki friend zene és voltak olyanok is akik azt mondták, hogy igénytelen vagyok.

Nem vagyok az a stílus követő srác, de a farmer és a galléros póló aminek ilyen gombolós V nyaka van azért szerintem annyira nem igénytelen.

Ápolt vagyok minden téren sőt bosszant, ha a környezetemben valaki nem az, számomra taszító.

184cm magas vagyok 84kg barna rövid haj, barna szem szemüveges vagyok.

Eléggé kulturált és tisztelettudó vagyok.

Mit tehetnék, hogy valaki felfigyeljen rám és ne csak egy kép alapján ítéljen?

ha nem tennék ki képet azért nem válaszolna, de így sem szóval oly mindegy.

Vagy ezek a lányok csak azért vannak ilyen oldalakon, hogy az egójukat duzzasszák és másnap elújságolják a barátnőknek, hogy "bibibííí tegnap este megdicsért egy srác, hogy milyen jól nézek ki de jól kib***tam vele mert nem válaszoltam neki"

Váh kész vagyok komolyan mondom.

Én nekem is van egy ideálom aláírom mindenkinek van, de nálam annyiban kimerül, hogy testtömeg indexben ne legyen nálam, több valamivel kevesebb.

Nem érzem magm kövérnek, mert ha lehajolok tenyérrel megérintem a földet úgy, hogy a lábbam nem hajlik be :D :D

De sovány sem vagyok szóval vannak tartalékok. :D

Az a baj, hogy emiatt már szürke egérnek érzem magam, hogy senki nem figyel fel rám, még csak annyira sem, hogy beszélgessen velem :/ és ez a legnagyobb problémám is. Csak azok állnak velem szóba akik ismernek, új emberek főleg lányok esélytelen, max ha ismerős által kerül oda hozzánk, de azoknak a lányoknak meg mindenek van barátja.

Bocs az önsajnálatért alapjáraton nem ilyen vagyok.



2013. nov. 12. 18:52
 1/5 A kérdező kommentje:

Lemaradt:

22 éves vagyok.

Debrecenben tanulok :D

2013. nov. 12. 18:55
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nem rossz.Hány is vagy?
2013. nov. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szóval Debrecen :D


csak azért mert én is debreceni vagyok,nem küldesz priviben egy képet?

2013. nov. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát... a fő kérdésedre választ nem igazán tudok adni. De gondoltam ha már azon kevesek közé tartozom akik hajlandóak venni a fáradságot és 5 sornál hosszabb szöveget is el tudnak olvasni egyhuzamban, írok valamit :D


A társkeresős dolgon nem csak te akadtál fent. Nagyon sok ilyen kérdés van, h "miért nem válaszol soha egy lány se". Én sose voltam társkeresőn úgyhogy nem tudom igazán az okát de 2 dolgot tudok elképzelni, azon kívül, h kiszúrtad a tirpákokat.

1. Olyan sok üzenetet kap, h a töke kinő az egésztől és nincs kedve már válaszolgatni

2. Ezer éve nem is jár föl, lehet h már rég kapcsolatban van, csak elfelejtette törölni magát.

Szerintem....


Egyébként meg ne érezd magad szürke egérnek :) Biztosan nem vagy az. Az helyzet az, hogy a média napi 24 órában tömi a fejünkbe a Brad Pitt arcú fehérneműmodelleket, így az átlagos külsejű fiúk szépen fogalmazva háttérbe szorulnak. Nem veled van a gond, hanem a társadalommal. Ezek a hülye belénk sulykolt ideálok mindig is nagyobb hatással voltak a nőstényekre. Szóval szerintem a média tehet arról, hogy mindenkinek "csak a tökéletes a jó" a kis tini ribik meg 13 évesen szexelnek, mert azt látták a tévében h az jó...


Sorry kicsit elrugaszkodtam a témától :D De ez úgy kikívánkozott belőlem :) Sok sikert Neked

20/L

2013. nov. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen a cél az is volt, hogy akinek van türelme ezt elolvasni az valószínűleg értékelhető választ fog adni.

Igazából a badoo-t próbáltam és csak éppen az aktuális online karakterekre írtam rá számomra csak egy karakter míg nem ír többet egy sziánál.


Válaszom a meglátásodra nem nézek tv-t esetleg az ismeretterjesztő dokumentum filmeket :D

vagy a szurikáták életét :)

2013. nov. 12. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!