Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetnek meg hogy a fiu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnek meg hogy a fiu felfigyeljen ram, eszrevegye vegre mennyire fontos szamomra?

Figyelt kérdés

Tulajdonkepp lassan 18 eves lany vagyok, majdnem 2 eve szeretek egy fiut. Ez egy orult szerelem, kavartunk regen de sosem kert meg hogy jarjunk. Talan ott hibaztam,hogy nem fekudtem le vele. Orulten szeretem,ugyerzem nelkule semmit sem er az eletem,2 eve igy erzek iranta. Nemsokara tartom a szuletesnapom, es betegesen minden kivansagom ahoz kapcsolodik,hogycsak vele jojjek osze. Sokminden roszta tett nekem, az eletemben miutan oszevesztunk sokat gunyolodott rajtam es szivatott. Megprobaltam az a lany lenni akit megalmodott megsem volt neki eleg. Mit tehetnek meg? Igy ertelmetlen az egesz eletem....!

Kerlek segitsetek nekem, hogy probalkozzak nalla meg egyszer, most utoljara hogy megkapjam! Koszonom elore is!


2009. jún. 26. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem ne alázd meg magad hiszen semmibe sem néz ha még gunyolódott is rajtad csak ugy meg ne add oda magad
2009. jún. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ugyerzem szamomra o az igazi.. :|
2009. jún. 26. 14:08
 3/5 anonim ***** válasza:

egy ilyen ember nem lehet a nagy Ő.. a nagy Ő-d szeret és vigyázz rád :) a nagy-Ő ott van melletted :)

ez a fiú nem a nagy-Ő hidd el nekem..

ennek a fiúnak csak a szexen járhat az agya...

menj nézz körül az utcán, annyi rendes srác van :) biztos, hogy egyik nap ott lesz melletted a nagy-Ő :)

csak nyisd ki a szemed és felejtsed el ezt a fiút!

2009. jún. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem már észrevette, hogy mennyire fontos számodra.:/ Tudom milyen érzés, én is voltam évekig szerelmes egy srácba, aki még le is oltott, és nyomdát nem tűrő szavakkal illetett meg. Rengeteget szendvedtem miatta. (Előtte mi is kavartunk, de nem jártunk.) Egyszercsak jött egy másik srác, és egyik napról a másikra elfelejtettem azt a fiút, akibe már évek óta bele voltam zúgva.:) Én azt tanácsolom neked, hogy adj esélyt másnak is, vedd észre, hogy hány srác áll sorba érted, és ne csak azzal a bunkó sráccal törődj, aki megszégyenített. Ennél minden lány csak jobbat érdemel!
2009. jún. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na a 3. mondatnál megakadtam: ,,Talán ott rontottam el, hogy nem feküdtem le vele?" :S Hát ha 2 ember szerelme ezen múlik,a kkor inkább nem leszek szerelmes.
2009. jún. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!