Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg csak azokkal a fiúkkal...

Tényleg csak azokkal a fiúkkal rendesek a szép, aranyos, alacsony lányok, akik bejönnekk nekik, ezek szerint azért bunkó és durva velem sok szép, aranyos lány, mert rondának tartanak?

Figyelt kérdés
Mert van egy szép lány és ő kedves velem, azt is írta, hogy állítólag én bejövök neki, helyesnek, cukinak tart. De ha belegondolok más szép lányok olyan gonoszak voltak velem, szinte nem is ismertek még pedig! csak a külsőm miatt bánhattak így velem, ezért kérdezem,hogy ezek szerint a tini lányoknál ez így működik?
2013. nov. 10. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Ma van a rondák világnapja, vagy mi?
2013. nov. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Íme, te vagy a mai nap 1000. ,,ronda fiús kérdés" kiírója így nyertél 5 percet. A játék indul
2013. nov. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez így van.
2013. nov. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Persze, de látod ez oda-vissza működik, te is csak a szép lányokkal foglalkozol (az általad felsorolt pozitív tulajdonságok mind csak külső dolgok)

Nem a "tini lányoknál" működik így, hanem egyes tinilányoknál. Ebből is látszik, hogy nem minden arany, ami fénylik.

2013. nov. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 BlackSword ***** válasza:
41%

de berondult ma mindenki... De amikor meg adna az ember egy-két hasznos tippet akkor meg le van ponjtozva...


szóval igen, ronda vagy mint a bűn, meg még annál is rondább és totál egyedl fogod végigsírni a ronda kis életed... mert qurvára ezt akarjátok hallani, h megnyugodjon a kis lelketek ezzerl a visszaigazolással... könnyebb, mint két fűszálat keresztbe tenni...

2013. nov. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
hát előttem lévő téged sem a tapintatosságről mintáztak.....
2013. nov. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ja a mai lányok általában ilyenek. 16 éves fiú vagyok, azt mondják jól nézek ki, voltak is már nagyon gyönyörű barátnőim. De nem vagyok népszerű, és sajnos ma nem elég hogy jóképű legyél, népszerűnek is kell lenned. Ha nem vagy népszerű az majdnem olyan mint ha csúnya lennél. Amúgy általánosban még kib4szott ronda voltam, nagyon hülyén néztem ki, veelm is így bántak a lányok mint most veled. Most meg már normálisan nézek ki, másmilsen hajam van, általánosban a hajam miatt voltam csúnya. Lejártam kondiba, elkezdtem gyúrni, volt már pár barátnőm, és azóta valamennyire népszerűbb is lettem egy picit. Próbálj meg te is változtatni a külsődön, talán az segít. Nekem nagyon sokat segített. Az öltözköd€sedre nagyon figyelj, az az egyik legfontosabb
2015. febr. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!