Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Pici, alacsony tini lányok,...

Pici, alacsony tini lányok, főleg 13-15 év körüliek, volt már veletek olyan, hogy megtetszett nektek egy alacsony, bájos, aranyos fiú vagy nektek is csak a magas nagy súlyú fiúk jönnek be mint a legtöbb lánynak?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem, mert néha úgy tűnt, hogy felfigyelt rám pár csaj buszon vagy úgy a városban. Egyszer úgy hallottam aranyosnak nevezett egy csaj a barátnőjének mondta meg nevetgéltek, aztán volt olyan is, hogy csaj mosolygott rám vagy utánam fordultak utcán és néztek többször is akár. Azért félek, mert túl szép csajok voltak, én meg rodnának tartom magam, főleg, hogy manapsgá az izmos, magas fiúk a nyerők, én meg alacsony, vézna vagyok, meg ovlt lány, aki bájosnak, cukinak, helyesnek mondott már, de én nem tudom az ilyen pozitív bókokat sosem elhinni valamiért, hiába is mondják csajok. Szerintem ronda és esélytelen vagyok minden csajnál, de azért kiváncsi lennék, hogy van-e itt olyan, akinek bejönnak az ilyen fiúk. Amúgy már 5 csajjal smároltam, közül eggyel pettingeltem is. De tőlük sem tudom, hogy csak azért smároltak-e mert nem mertek ellenkezni vagy tényleg bejöttem-e nekik. o.O Olyan kicsi és csúnya vagyok szerintem. :(
2013. aug. 10. 22:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hány cm magas vagy ? amugy minden csajnak magas kell
2013. aug. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Dehogyis minden csajnak:o szerintem a magasság nem fontos. Mondjuk igen, én pl arra figyelnék hogy a pasi magasabb legyen a lánynál de szerintem nem ez a legfontosabb!:)
2013. aug. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
78%
Tudod mi kell neked? Egy jó adag önbizalom. Hogy akarod beadni egy csajnak , hogy te vagy az aki kell neki ha saját magadról így nyilatkozol? Szedd össze magad. Egyébként így hogy nem látunk nem tudjuk megmondani milyen vagy.
2013. aug. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát az ilyen talikon el tudom játszani, hogy nem tartom magam rondának és, ha nem mutatja a csaj, hogy undorodik tőlem simán meg tudom csókolni, de mégis belül meg a randik utáni időkben újra jön az érzés, hogy milyen csúnya kis apró fiú vagyok. Amúgy legutóbbi talin a csaj szabályosan kierőszakolta, hogy megcsókoljam. Legalábbis úgy jött le nekem.
2013. aug. 10. 22:40
 5/11 A kérdező kommentje:
Amúgy kb. 165-168centi körül lehetek.
2013. aug. 10. 22:44
 6/11 anonim válasza:
Mikor én mentem középsuliba volt egy évfolyamtársam. A legkisebb volt a fiúk között kis esetlen gyerek volt. Azóta eltelt 15 év és olyan egy éve leesett az állam. A srác most olyan 185 cm. Ha ne nem iszol és dohányzol vagy nem genetikailag vagy alacsony akkor még lehetsz magas még fejlődő szervezet vagy. Férfiasodni fogsz.
2013. aug. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nem ittam, nem cigiztem. Én voltam a jó gyerek mégis alacsony lettem. 169-170 cm vagyok...26 éves vagyok.


és már nem növök . jahh és nem volt barátnőm se.


ez a szívás.

2013. aug. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Hozzám képest még magasnak is számítasz (ha minden igaz 151 cm vagyok, de előfordulhat, hogy csak 150), de igen, volt már olyan, hogy tetszett egy alacsonyabb fiú. Én még mellette is vehetnék fel magassarkút. :D

14/L

2013. aug. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nos, ha csúnyának gondolod magad, akkor volt már 5 alkalom is (plusz amiket leírtál) amk ellentétben vannak azzal hogy csúnya vagy. szerintem nem vagy kicsi, ezt én mondom (159 cm 14/L), és biztos nem csak azért csókoltak meg, mert nem akartak ellenkezni, ez szerintem hüleség
2013. aug. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nekem is van egy osztály társam aki alacsony de nagyon aranyos és cuki is hát nekem kb. a nyakamig ér de nagyon aranyos és vicces!Nekem bejönnek az alacsony fiuk is,és megfigyeltem hogy én is inkább az alacsonyabbaknak jobban tetszem,mint a magamfajtáknak!!

13/L

2013. aug. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!