Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ti mire gondoltok ha...

Fiúk, ti mire gondoltok ha egy szinte idegen lány odamegy hozzátok beszélgetni?

Figyelt kérdés

Ne mondjátok, hogy mindenki örül, mert biztos nem :) Nem úgy értem az idegent, hogy az utcán odamegy hozzátok hanem mondjuk egy suliba jártok, csak még nem(nagyon) beszéltetek. Mire gondolnátok? Ebből leszűrnétek, hogy tetszetek a lánynak, vagy azt hinnétek hogy csak barátkozni akar? Illetve, ha nektek is tetszene a lány vagy legalább szimpatikus lenne, ezután ti is odamennétek hozzá? Tudom, ez mindenkinél más, ezért kérdezem egyénileg.

Föleg az egytemista korosztály válasza érdekelne de írhatnak persze mások is :)


2013. nov. 8. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
azt hogy "húúúú de g*cinagy csöcsöd van" vagy ellenkező esetben is ugyanígy lepődnék meg :/
2013. nov. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen gondolnám azt, hogy tetszek neki. De ha tetszene nekem, sztem odamennék utána én is hozzá.
2013. nov. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Most, h említed az egyetemet... kezdem úgy érezni oda kellett volna mennem. Tudod egy magamfajta ronda, de okos fiúra ott talán jobban felfigyelnének a lányok. Ja, de vissztérve a kérdésedhez: szerintem jól ellenék azzal a lánnyal, ha látom, hogy érdeklődik meg keres, adja a jeleket az felbátorítana, szóval ez mindenképp jó lenne. :D

Volt egy lány nem rég a csoportban, ő is jött hozzám dumálgatni, de mióta tudom, hogy van pasija már ismét elment a kedvem és az önbizalmam, azóta hanyagolom is... Szóval remélem neked sincs pasid, mert úgy eléggé elcsesznéd a kedvét szegény srácnak. :D

2013. nov. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3: természetesen nincs :D
2013. nov. 8. 21:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha odajönne hozzám, akkor én leszűrném, hogy bejövök neki, hiszen más miatt nem beszélne velem ha nem egy osztályba járunk... Fiú-lány barátság? Ugyan már, én ebbe nem hiszek... :) Ha szimpatiksu lenne és jót beszélgettünk akkor utána már énis bátrabban odamennék hozzá... :)
2013. nov. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

azt gondolnám, hogy barátkozik, ennyi

21F

Olyanra még nem volt példa,hogy többet akartak volna :)

2013. nov. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

és azoktól kérdezem akik barátkozásnak vennék: miből vennétek le már szinte egyértelműen hogy nem csak azt akar?

2013. nov. 8. 21:47
 8/9 anonim ***** válasza:

"Most, h említed az egyetemet... kezdem úgy érezni oda kellett volna mennem. Tudod egy magamfajta ronda, de okos fiúra ott talán jobban felfigyelnének a lányok."


Tapasztalatból mondom, hogy nem.


Amúgy a kérdésre válaszolva: attól függ, hogy milyen a lány. Ha normális, és lehet vele értelmesen beszélgetni, akkor természetesen örülnék. Nem feltétlenül gondolnám, hogy tetszem neki, ez nyilván a viselkedésétől is függ. Eddig igazából csak olyan lányok jöttek oda hozzám, akik csak barátkozni akartak.


-egy egyetemista fiú

2013. nov. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hogy miből venném le egyértelműen hogy nem csak azt akar?


Pl: ha nincs barátja és .... én is nyomulok és engedi. Szóval nekem kell kezdeményezni, de neki vevőnek kell rá lennie. :)

2013. nov. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!