Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szép lányoktól, miért óvakodna...

Szép lányoktól, miért óvakodnak a férfiak?

Figyelt kérdés
2013. nov. 6. 18:23
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Mert általában flegmák vagytok lányok, de ha két szót váltotok is valakivel, jöttök a "van pasim" szövegekkel.. Ennek így semmi értelme, hogy fáradozzak feleslegesen.
2013. nov. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
ez nem igaz, pont ez a baj, hogy mindenki így vélekedik
2013. nov. 6. 18:32
 13/32 anonim ***** válasza:
9%
"Mert általában flegmák vagytok lányok, de ha két szót váltotok is valakivel, jöttök a "van pasim" szövegekkel.." Bocsi, de azért még se fogom letagadni, hogy van párom...
2013. nov. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki elfelejtette odaírni, hogy tisztelet a kivételnek. :(

Soha de soha nem bántanék meg egy pasit, aki bevallja az érzelmeit. Tudom menni bátorság kell hozzá, és aki megteszi, az többet érdemel, mint egy flegma elutasítást, még akkor is ha esélytelen a dolog. Aki ilyent csinál, az tényleg egy beképzelt, bunkó lány. Sajnálom, hogy ilyen tapasztalatai vannak a fiúk többségének.

2013. nov. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

13.

De jó,hogy itt vagy és még szép is vagy :) a szingli szépségekről beszélünk!

2013. nov. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Mert beképzeltek?
2013. nov. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
beképzeltek... chh, már aki
2013. nov. 6. 18:37
 18/32 anonim ***** válasza:

"beképzeltek... chh, már aki"


Már megbocsáss, de ez jön le a viselkedésetekből, rá se néztek az emberre, sokan úgy mentek el mellettem, velem szemben, mintha ott se lennék az utcán...

2013. nov. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Okéoké, értem én, de te honnét fogod leszűrni, hogy egy idegen csaj most azért mondja, hogy van pasija, mert leakar rázni, vagy mert tényleg van?!
2013. nov. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
0%
Na jól van, a sok nyomi már megint lefelé pontoz...
2013. nov. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!