Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok?! bővebb lentebb. 16/L

Srácok?! bővebb lentebb. 16/L

Figyelt kérdés
Ti mennyire várjátok el egy lánytól hogy ő írjon rátok?
2013. nov. 3. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Annyira amennyire ő tőlem :) az írjon akinek előbb eszébe jut, ne várjatok a másikra, az sose sül el jól :) 16/f
2013. nov. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha a kiszemelt rám ír az jól esik egy idő után meg idegesítő ha mindig én írok rá xd
2013. nov. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én elvárom, eléggé kiábrándító, ha folyton én írok, akkor már kedvem sincs keresni, ha neki ennyire nem vagyok fontos, hogy ő sosem keres magától.
2013. nov. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem várom el mert nem vagyok egy csicska gyerek
2013. nov. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nem várom el, csak jól esik

pl egy sima sms, hogy gondolt rám

vagy facebookon egy üzenet, hogy hogy van, ilyenek

2013. nov. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Általában én szoktam megszólítani a női ismerőseimet a skype-on, a facebook-ra csak ritkán megyek be.
2013. nov. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
4. : Akkor papucs vagy, vagy szaladsz minden lány után?
2013. nov. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 YuY ***** válasza:

Ha számítasz neki akkor keresni fog. Másrészt a legjobb ha látja, hogy érdeklődsz, én az egyet kapok, egyet adok stratégiát javasolnám. Legalábbis én ezt szoktam követni.

Aki pedig nem keres, annak nem vagy fontos, aki mást mond csak szépíti a valóságot (pláne egy kapcsolatban).

F/21

2013. nov. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ugy szoktam csinálni h ha nagyon szeretnék vkivel beszélni én írok rá zsinórban 2x, ha közben vagy előtte nem ír. Utána várok 3-4 napot, maximum 1 hetet, akkor megint ráírok 3.-jára. Ha ezután sem keres, annak meg van az oka. És ez még az a határ h nem számít nyomulásnak, viszont ha szeretne vmit, akkor le kell esnie. Ha meg nem, akkor azt se mondhatja h nyomulok.


De a fiúk örülnek ha olyan lány ír nekik, aki jól néz ki/rendes/kiszemelt. Viszont sztem tartsd be ezt a 2+1-es variációt, ha ezután nem kap észbe és nem ír, akkor utána már egyre valószinűbb lenne h nyomulsz és idegesítenéd is!


Sok sikert! ;ddd 15/f

2013. nov. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm srácook:)
2013. nov. 3. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!