Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem értem ezt a pasit?!...

Nem értem ezt a pasit?! Bővebb lentebb.

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy fiúval.. 1 hétig ugyanazon a kiránduláson voltunk... igaz bár mi csak az utolsó 2 napban kezdtük el beszélgetni..Utána mikor hazaértem beszélgettünk még fb-on meg minden.. aztán napokig nem írt.. láttam hogy fent van.. már nem is akartam vele foglalkozni mikor írt hogy ne haragudjak csak nem volt nagyon neten.. és ezt kb. mindig eljátssza hogy nem ír napokig aztán ír hogy nem volt pedig látom hogy fent volt.. miért csinálja ezt?

véleményetek? 16/L


2013. nov. 3. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
biztos csak a telefonján bejelentkezve maradt:D mi az osztályba szoktunk egymás között mondani h láttalak fb-on ( meg írunk is) és mondja hogy közben fenn se volt.
2013. nov. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mert lehet, hogy jobb dolga is van a köcsög facebooknál
2013. nov. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A telefonom nekem is mindig be van jelentkezve, a legkisebb wifi jelre is bejelentkzeik. De az enm azt jelenti hogy fennt vagyok. Ennyi.
2013. nov. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem arra gondolok hogy ott van a neve mellett a "telefon jelzés" hanem a zöld karika és elég hosszú ideig. :)
2013. nov. 3. 18:07
 5/8 anonim válasza:
Nekem van olyan ismerősöm, akinek olyan a telefonja, hogy folyamatosan bejelentkezik és nem a mobil jelecske van ott, hanem a rendes zöld pötty és ez akkor is ottvan amikor fent sincs pl.: hetekig úgy van éjjel/nappal
2013. nov. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is androidos telefonom van és bármikor, ha rámírsz egyből jelez és amíg bent van a telefon memóriájában a Facebook app, addig be is vagyok zöld pöttyel jelentkezve a chat-be.


Persze, ha neki teszem azt régi bunkofonja van, akkor valószínűleg nem ez lehet a helyzet.

2013. nov. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok

én is erre a zöld jelre gondoltam nem a telefonjelre .

2013. nov. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:)
2013. nov. 4. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!