Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem áll készen kapcsolatra?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem áll készen kapcsolatra? De őszintének tűnt. Létezik ilyen? Igazat mondott? :S bővebb lentebb.

Figyelt kérdés

Szóval a srácnak biztosan bejövök, korábban is egyértelmű volt, ölelgettük egymást, szombaton pedig csókolóztunk is..


Ma beszéltünk, és ő azt mondta, ne értsem félre, nagyon szeret engem, de nem tudja most akar-e kapcsolatot.. de hogy nagyon jó a szombat, mert tényleg nagyon jó volt velem.. (2szer is ismételte)


De azt mondta, hogy az élete mostanában egy nagy káosz, muszáj rendbe tennie.. elkezdtem faggatni, és most először éreztem azt, hogy igazán kinyílt nekem, szóval nagyon jót beszélgettünk.. és azt mondta tényleg nagyon sok problémája van, suliban és azon kívül egyaránt, és muszáj rendet tennie.. meg h a szombat volt egy csepp a jóból a sok-sok rosszban.. :S :$

Szüleivel se túl jó a kapcsolata :( Szóval amiket mondott tényleg olyan volt, hogy nagyon sok gondja van :S


Kérdezte, hogy mi fogta meg engem őbenne, és mikor én ugyanezt kérdeztem azt mondta h nagyon meglepődött amikor találkoztunk de jó benyomást tettem rá, meg hogy ugye párszor beszélgettünk és természetesen a külsőm is..

És tényleg olyannak tűnt mint aki érez irántam valamit.. :(


Vagy ez csak egy finom leépítés volt..? :( De akkor miért csókolt meg, miért töltöttük ezzel a szombat estét?


Remélem igazat mond.. őszintének tűnt csak sajnos már csalódtam nem egyszer és kicsit kétkedő vagyok :/

16/L ő meg 15/F


2010. jan. 19. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem gyanús a srác,hallottam én is ilyet már mástól,hogy"nem tudom mit akarok, sok a probléma". aztán összejött a volt nőjével.páff
2010. jan. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy neki az a szombat este ugyanannyit jelentett,mint Neked.Szerintem csak le akar építeni,és nem akart megbántani.Szerintem sem áll készen egy kapcsolatra,ő megelégszik a hétvégi smárolással is.Ha Te nem,akkor keress olyat,aki érettebben gondolkodik.A gondjai meg nem kifogás semmire,sőt,a bajban kéne az embernek a legjobban egy megértő társ.Nekem ez a véleményem.
2010. jan. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

lehetséges, amiket írtok.. :(

de őszintén szólva még reménykedem hogy ő tényleg kivétel. rövidesen ki fog derülni valószínűleg.. (:

2010. jan. 19. 22:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Így van,úgyis jelentkezni fog,ha tényleg szeretne Tőled valamit.Ha meg nem ,akkor sem vesztesz vele semmit.Jön majd olyan,akinek kellesz,és készen áll egy kapcsolatra.Ne szomorkodj,még Tiéd a világ! :-)
2010. jan. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kolosszus22 ***** válasza:

Szerintem igazat mondott a srác, én is hasonló helyzetben vagyok most egy lánnyal, csak mi idősebbek vagyunk kicsit.

23/F

2010. jan. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elvileg igazat mondott.. :)
2010. jan. 21. 21:39
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló!

Te is úgy vagy, hogy "csak" ilyen egyéb okok miatt nem jöttél össze a lánnyal? Nem érezted úgy hogy talán jobb lenne ha együtt lennétek mégis? :$ :S

Csak azért, mert nekem ez furcsa.. ha nekem ilyen gondjaim lennének, biztos örülnék neki ha lenne valaki akire támaszkodhatok ha baj van.. _:( de elvileg tényleg igazat mondott.

2010. jan. 25. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!