Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van ez? Miért mindenki...

Miért van ez? Miért mindenki a rinyás sminkelősöket tartja vonzónak?

Figyelt kérdés
Nem értem... Miért minden fiú a r*banc oszt. társaimat kedveli? Akik a tipikus sminkelős rinyás plázacicák. Én inkább az ilyen visszafogottabb vagyok, aki sokat nevet... Meg vannak nekem is a hibáim ezzel tisztába vagyok. De miért ők?

#sminkelés #rinyás
2013. nov. 2. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Általában nem őket tartják vonzóbbnak, csak őket könnyebben ágyba lehet vinni...
2013. nov. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nemtudom, nálunk is a fiúknak csak az ilyen lányok jönnek be:(
2013. nov. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#1-nél a pont. Meg azért, mert ők általában nyomulósak, míg Te nem. Ezzel nincs is baj, de ha valami karnyújtásnyira sincs, más meg több méterre, akkor a közelebbiért fogsz nyúlni, valószínűleg.

Mellesleg nekem nem kéne sminkelt nő, se plázacica, se ribizli, se ezek keveréke.


22/F

2013. nov. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Általában amelyik pasi d.ugni akar az a plázap*csák után megy,és a pasik nagy része tizenévesen még csak d.ugni akar.

Hidd el,nagyobb korodban(huszon évesen,mikor már a pasik is kapcsolatot akarnak) majd nagyon is keresett leszel. :)

2013. nov. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsónak teljes mértékben igaza van, ment is neki a zöld. Tapasztalatból mondom, 19 éves vagyok, soha nem volt még barátom, nem kellettem senkinek, most meg egyből 4 fiú is szívesen járna velem. Bár nem örülök neki annyira.:/ Elég nehéz helyzetbe hoznak.
2013. nov. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!