Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valakinek lenne kedve ismerked...

Valakinek lenne kedve ismerkedni? 19/L

Figyelt kérdés

Barátilag gondoltam, nem keresek pasit, csak éppen unatkozom. Bárki írhat, kortól, nemtől függetlenül.

Primitív emberek kíméljenek. Köszönöm :)


2013. nov. 2. 16:41
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

mikor vesztetted el a szüzességedet kérdező?

hány éves voltál?

2013. nov. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan fiatalon mint a mai tinik, de ha tippelnem kell akkor nem párkapcsolatban. Szerintem így volt:)
2013. nov. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
16 éves voltam, és másfél évig voltunk együtt. Egyéb kérdés? :)
2013. nov. 2. 17:08
 14/31 anonim válasza:
Mit jelent számodra a hűség?
2013. nov. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim válasza:
Itt vagy még?
2013. nov. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Itt vagyok, igen.


A hűség szerintem eléggé összetett dolog. Nem csalom meg a párom sem érzelmileg, sem fizikailag. Ott vagyok mellette mindig, kitartok, bármi is legyen. De a hűség csak akkor működik, ha az ember igazán szerelmes.

2013. nov. 2. 18:13
 17/31 anonim ***** válasza:
Tévedsz. A hűség akkor is létező fogalom, ha már kihalt a szerelem. A hűség nem szerelem, az csak a szerelemben is megtalálható. Ha így gondolkodsz nem nagyon éri meg veled járni.
2013. nov. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Hogy megértsd, lehetsz hűséges baráthoz, családhoz is. Itt nincs szerelem, de mégis lehet hűség.
2013. nov. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Én elsősorban a szerelemben megjelenő hűségre gondoltam, azt hittem arra gondolsz. Természetesen létezik másmilyen is, - mint ahogy azt te is leírtad, csak sajnos általánosítottam, mert itt mindenki először arra a fajtára asszociál, amire most én is.
2013. nov. 2. 18:27
 20/31 anonim ***** válasza:
Na meg, ha nincs szerelem nálad akkor a hűség se. Ezt mondtad. Na de így jön a megcsalás:) Gyorsan fogalmazd át, mert sántít a dolog.
2013. nov. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!