Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Meg ismertem a neten egy...

Meg ismertem a neten egy srácot. Szerintetek bízhatok benne? (a többi lent)

Figyelt kérdés
pár napja meg ismertem a neten egy srácot és azóta minden este beszélünk és nagyon szimpi meg minden és szeretnék vele találkozni,de nem tom hogy bízhatok-e benne.webkamerája van szóval tudom hogy nem kamu csak szerintem többnek néz ki mint amennyinek mondja magát (mondjuk ez még nem rossz,mert valószínű hogy nem hazudik csak idősebbnek tűnik)csak nem tudom mibe hazudik ha hazudik. na mindegy,szóval szerintetek bízhatok benne és merjek vele talizni?

2013. nov. 2. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán!

Első szabály,hogy idegen emberben nem bízunk!

2013. nov. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérd el a facebookját, és ott beszélgess a barátaival, kérdezgess utána. És ha találkoztok CSAK ÓVATOSAN
2013. nov. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Addig ne találkozz vele, amíg ilyen kételyek vannak benned. Beszélgess vele facebookon, esetleg kérdezz tőle személyesebb dolgokat a találkozó előtt.

Amúgy hány éves vagy?

2013. nov. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért ennyire nincs okod beszarni mert neki is épp annyi félnivalója van tőled mint ebben az esetben.
2013. nov. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Viszont ha találkozni akarsz vele akkor ne egyedül menj!Legyen ott veled valaki.Nem feltétlenül melletted,csak távolról figyelje az eseményeket.
2013. nov. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
gázspray, mint alapfelszerelés kezdésnek megteszi.
2013. nov. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, és ő mennyinek mondja magát?
2013. nov. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha adsz neki egy esélyt akkor kiderül,de nem kell benne bíznod addig amíg nem ismered eléggé.

De attól még találkozhatsz vele.

Ha hazudik akkor az úgy is ki fog derülni.

2013. nov. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!