Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ha egy nálatok látható...

Lányok, ha egy nálatok láthatóan fiatalabb srác próbálna meginvitálni titeket egy ismerkedésre, mennyit nyomna latba a fiú kora?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz...

Most 18 vagyok, és többnyire sokkal jobban elcseverészek az idősebbekkel(~19-21), mint a korombeli lányokkal. Velük könnyen/könnyebben találok közös témát. PL: Legutóbb egy kb 23-24 éves lánnyal beszélgettem egy jót, bíróságon nyílt előadást tartott, majd a két előadás közti szünetben rákérdeztem nála vmire, aztán elkezdtünk beszélni a pszichológiáról, hogy mennyire vonhatóak felelősségre azok, akik érzelmi stressz miatt cselekszenek. Igazából egy kellemes vita/eszmecsere lett belőle:) De elhívni nem mertem:/ Mondjuk most is valamelyest abszurdnak gondolom, hogy elhívok egy nálam 5 évvel idősebb lányt, de másrészt tetszik is a gondolat...:D Mindenesetre érdekelne, hogy ezt hogy látjátok ti, lányok(/hölgyek)?


2013. nov. 1. 21:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha elég érettnek gondolod magad hozzá és ilyen jól el tudtok beszélgetni szerintem hívd el :) Én nem járnék fiatalabb sráccal, de csak azért mert még csak 15 vagyok :P
2013. nov. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

#9

Megértelek. Egyébként én is nagyjából ezeket tudnám felsorolni az mellett, hogy miért az idősebbek. Értelemszerűen az első pontod kivételével:D És még hozzátenném, hogy ált. jóval tájékozottabbak és érdeklődőbbek. Nyilván ez is általánosítás, de hát mi más lehetne.

#Hótigris

És honnan tudja az illető, hogy tényleg érett-e? Bár ha jól sejtem, az a válaszod, hogy kipróbálja:)

2013. nov. 1. 22:07
 13/16 anonim ***** válasza:

Juj,ezért a névért kinyírok valakit :D


Leginkább visszajelzésekből.

Mert általában aki azt mondja magára,hogy érettebb a koránál,az nem mind az.

2013. nov. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én 23 évesen egy 19 éves srácért vagyok odáig. Őrületesen imponált nekem az egész személyisége, és nagyon vonzódtam is hozzá. Komolyabb sajnos nem lehet köztünk, mert távkapcsolatba nem akartunk belemenni, de szerintem a korkülönbségnek ehhez nem volt köze.


Ha egy srác hozzá illik, és a nő elkezd érezni iránta, akkor a legtöbben (még azok is is, akik nem tudnák elképzelni fiatalabbal) úgy gondolom, hogy beadnák a derekukat.


Szóval hajrá, kedves kérdező :) Veszíteni nem veszíthetsz semmit. Próbálkozz nála!

2013. nov. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
#14 Értékelem a biztatásod, bár amit felhoztam példának már veszett ügy, nincs semmi elérhetőségem a lány felé. De köszi:)
2013. nov. 1. 22:24
 16/16 anonim ***** válasza:

Semennyit.

Viszont az ilyen töketlen, anyám asszony katonái, nem jönnek be nekem.

2013. nov. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!