Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok, pasik, tudtok a...

Csajok, pasik, tudtok a problémámra megoldást?

Figyelt kérdés
F/23 vagyok a probléma pedig az, hogy sajnos elég kevés eséllyel tudok ismerkedni a kinézetem miatt, nem vagyok se kövér szemüveges kocka se egy unlucky bryan típus, mondjuk úgy finoman nem vagyok egy bizalomgerjesztő jelenség, 2 méter magas, 110 kiló amit sok év sportolással szedtem magamra, fekete haj, sötét szem, sápadt bőr, az arc kisugárzása pedig átmenetet képez egy börtönviselt ukrán bérgyilkos, egy 10 éve szolgáló idegenlégiós és a hp kedvenc Piton professzora között, . Így a lányok/nők szinte nagy ívben elkerülnek, de sok esetben a férfiak is, pedig ez mind genetika nem tudok rajta változtatni. elegem van már, hogy ha ismerkedni próbálok valakivel az inkább szépen csendben odébb áll, minden ok nélkül, csak azért mert ő ránézésre megítélt. Ha tudtok valami megoldást segítsetek légyszi, nagyon rossz ez így.
2013. nov. 1. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. nov. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tapasztaltam még
2013. nov. 1. 10:17
 3/4 A kérdező kommentje:
esetleg akkor ha két embernek nézeteltérése van :D
2013. nov. 1. 10:19
 4/4 anonim válasza:
Oh ugyan, a nőknek nagy szívük van (és a meleg fiúknak is), valaki biztosan megölelget majd és szeretni fog a szerencsétlenséged ellenére :3
2013. nov. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!