Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Abszolúte tehetetlen vagyok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abszolúte tehetetlen vagyok! Van valaki, aki megoldást talál a problémámra?

Figyelt kérdés

Van egy srác, egy iskolába járunk. Ő két évvel idősebb nálam, szóval szerintem ez még nem gázos, azonban... Nagyon szeretem. Egy nap úgy kétszer látjuk egymást, és látom, hogy engem néz. Mikor hirtelen látjuk meg egymást (pl. egyszerre fordulunk be és ki egy ajtón), mindig csodálkozó és nyílt a tekintete, és mindig mosolyog. Van, hogy elkerüljük egymást, de látom, hogy egy idő után visszanéz. Nemrég azt is észrevettem, hogy a barátai figyelnek engem- fogalmam sincs, hogy miért, de komolyan.

Ez az állapot már vagy másfél hónapja tart. Még nem beszéltünk soha, semmilyen módon, de nagyon vonzódom hozzá. Viszont azt várom, hogy lépjen. Nem tudom, miért, de úgy érzem, ezt kell tennem- vagyis semmit. Viszont ő nem lép. Egyre többször látjuk egymást, és így minden egyes szünet ajándékká válik, de a saját tervem ejt csapdába- nem tudok várni. Ha tetszenék neki, szerintem biztos, hogy lépne, viszont ha nem tetszenék neki, akkor miért mosolyogna rám állandóan, és miért keresné a tekintetemet? Ördögi kör ez, mert a napok telnek, és én semmit nem tudok az irántam való érzéseiről. Közösségi portálokon kerestem már, eredménytelenül. Lehet, hogy jobb is, hiszen élőben az igazi.

Nem tudom, mit tegyek. Egyrészt lépni sem merek, másrészt őrá várok- de ő nem tesz semmit. Egyszer az a gondolat is eszembe jutott, hogy bárcsak ne is szeretném őt, mert ez így elviselhetetlen. Aztán meg az, hogy ha kiderülne, hogy nem tetszem neki egyáltalán (valamilyen okból kifolyólag) sem lenne olyan rossz, mint ez a tétlenség, ez az érzés. Ha van valakinek idevágó véleménye, tapasztalata, az most sokat segítene. Előre is köszi szépen!


2010. jan. 5. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? A közösségi portál csak azért lenne jó ötlet,mármint,ha megtalálnád ott,hogy megtudd van-e barátnője.

Azt írtad 2 évvel idősebb nálad.Tudsz róla bármi mást? Mi a hobbija,sulin kívül hova jár pl. sportolni ilyesmiket tudsz róla? Azért kérdezem,mert ha találnál bármit,ami közös pont lehet,mondjuk le szokott járni számítógépezni a suli info termében,akkor te is le mehetnél és ott úgy alakíthatnád a helyzetet,hogy tudjatok beszélgetni.Csak egy példát mondtam,de rengeteg ilyen dolog lehet még.Ha találsz ilyet vagy megtudod,hogy ő miben jó,akkor kérd meg,hogy segítsen neked (például hallottad,hogy szeret és jól tud gitározni,épp gitár tanárt keresel,nem tudna-e segíteni neked stb.).Mindegy mi az,csak kontaktusba kerüljetek.Ha bejössz neki és rendszeresen együtt töltötök egy kis időt,akkor lépni fog. :) Sok sikert!

2010. jan. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Először is, köszi, hogy válaszoltál, már csak azért is, mert eltaláltad azt a kényes területet, amelyet én nem érintettem a kérdésemben.

Igen, van olyan elfoglaltság, amit tudom, hogy űz, egy sport. ......zik. Viszont elég furcsa lenne, ha odamennék hozzá, hogy "korrepetáljál, légyszi, nem tudok .......ni!" Nem, ez nem menne. Túl felszínes, túl átlátszó. Azért remélem nem azt gondolod rólam, hogy egy komplikált ember vagyok- nem, tudom, hogy ez nem menne. Látom már, hogy senki nem tud segíteni. Így hát azt se hidd, hogy könnyen feladom- másfél hónapja """küzdöttem"" a feladás ellen, de már belátom, hogy senki, még én magam sem tudok segíteni, megoldást találni. :(

Amúgy nem, nincsen barátnője, legalábbis úgy tudom (mintha nem lenne mindegy :S)

2010. jan. 5. 15:26
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem gondolom,hogy komplikált vagy,tényleg megértelek,nem könnyű felhívni a figyelmet és a tétlen várakozástól az ember falra mászik.Tudom mit érzel,sokan vannak ebben a cipőben.Kész forgatókönyvem nincs a megoldásra,de próbálok ötletet adni.Esetleg közös ismerősötök nincs? Sokat segítene,ha el tudnál menni olyan buliba,ahol ő is ott lesz.Jó lenne sulin kívül is találni egy helyet,ahova esetleg rendszeresen jár,mondjuk elmehetnétek a barátnőiddel egy meccsére,ha focizik,kosarazik,bokszol (ezek példák).

Nem mindegy,hogy van-e barátnője.Jóval nagyobb az esélyed,ha egyedülálló.Ne legyél kishitű,ha te elhiszed,hogy szép és helyes lány vagy,akkor jobb lesz a kisugárzásod,ez nem valami hókuszpók,ez nagyon fontos! :)

2010. jan. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

:)

Köszönöm a válaszodat!

Legutóbbi mondatodra kitérve: nem vagyok kishitű. Csupán azok a fiúk, akik nekem megtetszettek, és akik (mint utóbb kiderült) engem is tartottak valamennyire, viharos gyorsasággal törték össze a szívemet. Pedig még csak szó se volt járásról, sem egyébről. És attól tartok, de nagyon, hogy ebben az esetben szintén így fogok járni.

Hiszek abban, hogy szép vagyok, legalábbis elfogadom magamat, és nekem ez éppen elég. Nem ezzel van a gond. Az a probléma, hogy nem tudom,ő szeret-e, vagy egyáltalán tetszem- e neki. Vagy jól értelmezem a jeleket, vagy abszolúte félreértem azokat. El is hiszem, hogy ez a tétlenség, ez a semmilyen állapot rengeteg hasonló korú lányt és fiút megtalál. Pocsék egy érzés. Alapjában véve rendkívül optimista ember vagyok, tehát amúgy is furcsa ez az érzés. Az, hogy nem tudom, mi van, mi lesz, fogalmam sincs a dolgokról, az érzéseimről, stb.

Nem tudom, hol szokott bulizni, egyáltalán, hogy hol lakik. Viszont lehet, hogy egy rossz beidegződés, de szerintem ilyeneket neki kéne megtudnia rólam, nem? Persze nem azt állítom, hogy én csak ülök ölbe tett kézzel, és várom a töltött húst, hogy az a számba repüljön, hanem úgy értem, ha ennyire átvenném az "irányítást", túl ragadós, túl "pióca" lennék a számára. Azt is hallottam már, hogy szeretnek a fiúk irányítani, legalábbis ami a kezdést illeti, nagyon is. Hogy ez mennyire igaz vagy sem, nem tudom.

Annyira bonyolult egy helyzet ez! Persze vannak, akik ezt nem érthetik meg. Vannak olyan lányok, akiknek valóban ölükbe hullik a szerencse ilyen téren. És mindig. Én nem ebbe a kategóriába tartozom. Nem azért, mert csúnya lennék (eddig mindenki szépnek és csinosnak mondott-mármint akiknek számít is a vélemyénye), hanem mert... hát igazából nem is tudom. Ennyire tudatlan még sosem voltam, mint most. Hiába írok többet és többet, minden szavamból csak úgy süt a bizonytalanság és a tettvágy, aminek én magam vagyok az akadálya.

Hogy félek-e? Nem tudom. De azt igen, hogy ezt az állapotot-így vagyúgy, de- be fogom szüntetni. Remélem.


Ha van valakinek még hozzáfűznivalója, akkor kérem tegye meg! Köszike!

2010. jan. 5. 16:27
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy nagyon kicsit félre értettük egymást.Nem úgy gondoltam,hogy tudd meg hol bulizik,merre jár,hol tölti a délutánt,hogy aztán ott elé állj és a nyakába vesd magad.Dehogy!Az alap,hogy neki kell megtenni az első lépést,csak a lehetőséget gondoltam meg kellene adni,hogy sulin kívül is láthassátok egymást,hátha abban a közegben bátrabb és mer lépni.Nem úgy értem,hogy menj el,állj a sarokba és vérd,hogy jöjjön,hanem valakikkel épp menjetek oda bulizni vagy épp oda sportolni stb.Talán érted,hogy mire célzok.Természetesen az lenne az ideális,ha ő keresné a kegyeid és törné magát,hogy megszerezze a címed és a számod,de nagyon úgy tűnik,hogy ez még nincs így.Nem bíztatlak arra,hogy te állj elé és hívd el randira,ezt soha nem tenném én sem és eddig sem tettem,mindig a klasszikus felállás híve voltam és vagyok!

Az jó,ha van önbizalmad,ezt sose veszítsd el!Reméljük egyszer ez a srác is lépni fog.Ne félj attól,hogy összetöri a szíved,mert ennek ellenkezőjére is pont ugyanannyi az esély és ahogy mondod mindig is optimista voltál,ebben is legyél az!

Szerintem túl sok okosat már nem tudok hozzáfűzni a dologhoz,így be is fejezem és tényleg drukkolok,hogy összejöjjön ez a kapcsolat! :)

2010. jan. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát 11. ben voltam hasonlo szituban egy lánnyal, de mivel nem mertem lépni, soha nem lett belőle semmi... meg ugye ő sem tett semmit... amúgy én is ugy gondolom hogy a fiunak kéne először lépni, azaz nekem kellett volna, de néha lehet nemártana ha az első lökést megadná a lány, aztán utána már csak felbátorodik az illető...
2010. jan. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Próbálj egy ártatlan szituációt összehozni (véletlenül menj neki, menj oda valami egyszerű kérdéssel), a lényeg az, hogy reakciót kényszeríts ki belőle. Ezzel már kezdhetsz valamit.
2010. jan. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szija:)

Azis lehet,hogy a srác is pont ugyanígy van vele mint te.Lehet,hogy ő is bátortalan.És ha mindketten vártok akkor nem lesz belőle semmi:(

És mindig keresd a szemkontaktust,az sok mindent elárul a fiúkról.Ha a szeme csillog akkor tetszel neki ha több ideig néz a szemedbe akkor azt várja hogy odamenj hozzá,viszont ha a szemedbe néz majd hirtelen a földre vagy akárhova akkor zavarban van ha pedig fel le néz rád akkor nem tudja mit csináljon szóval sok ilyen van.És a véletlen neki megyek story az mindíg bejön;)sok sikert drukkolok;)

2010. jan. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kíváncsiak vagytok a folytatásra?
2010. ápr. 13. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!