Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tanácsoltok a problémámra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok a problémámra?

Figyelt kérdés
Na szóval...Eddig összesen 4 fiú tetszett nekem, akikbe szerelmes is voltam. A legelső az osztálytársam volt(most ballagtam). Be is vallottam neki, hogy tetszik. Sajnos fordítva nem volt igaz.Aztán volt egy másik akivel megintcsak éreztettem, hogy tetszik (mellesleg egy "bunkó" azóta). Úgy tudom elmondta a haverjainak. Azután, hogy kettőjüknek elmondtam, nem sokkal később mindkettőnek meglett az ELSŐ barátnője. Aztán megtetszett egy harmadik is akivel csak beszéltem, de nem mondtam el neki (szerencsére, mert már azóta nem is tetszik.) És most van a negyedik aki tetszik. Eddig nem volt egy barátnője sem 18 éves, de tényleg nagyon helyes, ismerem a családját is, anyukája tanárom volt, szóval jó a viszony. (Régebben futversenyre is kihívtam). Aztán alighogy megtetszett, megtudtam, hogy egy lánnyal(akit ismerek és jóban is vagyok vele) szóval ráhajtott. Eddig ennek a csajnak volt 2 barátja akik sokkal helyesebbek voltak ennél. És most jön a kérdésem. Hogy hívjam fel magamra a figyelmet, mert beszélni még nem akarok vele egyrészt mert osztálytársa a 2.-nak aki megtetszett, másrészt mert nem akarok rárontani, mert már (mint az első 2-nél is) gondolom összejön a csajjal. Ráírni sem szeretnék. Na jó most biztos hülyének néztek, de már nem tudom mit csináljak, mert eddig mindannyian falubeliek és beszélnek egymással. Sokkal rosszabb ez, mint leírvan. Tudna valaki tippeket adni. Fontos lenne. Köszönöm előre annak aki normális válaszokat tud adni.
2011. júl. 3. 20:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
egyszerre 4 emberbe szerelmes szép xD.. végig se olvasom
2011. júl. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De nem egyszerre.... Kb.4 év--> 4 fiú
2011. júl. 3. 20:44
 3/17 hümi ***** válasza:

az szép.. olyanokat kitudsz fogni akiknek még nem volt 1csaja se, én nem nagyon tudnék már erre olyat mondani :D

De am csakúgy odamentél hozzájuk és azt mondtad h "tetszel" és ennyi?! semmi "előjáték" ?! jaj hát ezt nem így kell, én még egy pasinak se vallottam csakúgy hipp-hopp be h tetszik :D Ha a 18évesre hajtasz, ne mond el neki már rögtön h hééj,te srác tetszel! :DD Kezdeményezzenek csak ők, de azért beszélni beszélhetnél vele.. De még úgyis nagyon sokat fogsz változni, gondolom akkor most középsuliba meg minden, nekem az életembe az is nagy változást hozott, szal fel a fejjel lehet a köv. sulidba fogsz majd valakit találni, ha nem jön össze ezzel a sráccal :)

2011. júl. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem úgy mentem oda hozzá hanem beszélgettünk nagyon sokat és sztem régebben meg pont én jöttem be az első szerelmemnek. És am meg szem. nem volt annyi bátorságom , hanem msn-en mondtam el neki. A második szerelmemnek a testvére meg úgymond rokon,nem vérszerinti, de azt nem szeretném elárulni milyen "rokoni" kapcsolat van. A másik testvére meg majdnem minden nap rámír. De am pont ezen akarok változtatni, de úgylátom nincs sok időm, mert lehet lenyúlják előttem. Nem akarok gyorsan rátapadni.
2011. júl. 3. 21:03
 5/17 anonim ***** válasza:
hogy várja meg míg kezdeményezzen a pasi, ha egyszer nem is tetszett neki és kiröhögte.. sztem jól tette, így kéne a legtöbb lánynak csak annyira égő mint 1 fiúnak annyit kivéve, h a pasik szeretik elhíresztelni.. :D am te meg csak ne legyél szerelmes minden egyes pasiba akivel 5 percet beszélsz, mert a végén még depis leszel ebből a 4-ből egy komoly se volt szóval csak várj míg eljön a te időd. :)
2011. júl. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
20:53-as megkérdezhetem hány éves vagy? Köszi:)
2011. júl. 3. 21:05
 7/17 A kérdező kommentje:
Már bocs, nem 5 perc után vallottam neki szerelmet hanem több, mint 2 év után. És kiskoromban is nagyon sokat játszottunk együtt meg egy utcába lakunk, szüleink is jóba vannak.
2011. júl. 3. 21:07
 8/17 anonim ***** válasza:
aha mindenkinek jóba vagy a szüleivel xD nemtök mind1? nem gondolom h 2 éven át minden este róla álmodoztál hanem rendesen élted az életed.. ok na léptem innen grow up.
2011. júl. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Miért ne álmodozhattam volna róla, nekem van szívem. Neked gondolom nincs, mindenki utál és azért írogatsz itt névtelenül,mert itt éled ki magad. Csak nehogy holnap te írj ki vmi ilyesmi kérdést.
2011. júl. 3. 21:14
 10/17 hümi ***** válasza:

20:53vok

hát én már öreg vén vagyok aki 3éve nyomja a középsulit.. am 17 vagyok :DD

2011. júl. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!