Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan találhatok olyan fiút,...

Hogyan találhatok olyan fiút, aki elfogad és úgy szeret, amilyen vagyok? Van egyáltalán esélyem?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, és még sosem volt barátom. Ez főleg a súlyom (150 kg felett) miatt van, amin próbálok változtatni (ovis korom óta mindig diétázok és mozgok valamit), de mostanában kezdtem el azon gondolkozni, hogy milyen jó lenne, ha találnék valakit, aki így is tud szeretni, és akit én is szeretek.

Mit tehetnék? És nem az olyan tanácsokra vagyok kíváncsi, hogy "fogyjál le te kövér disznó". Nem tehetek arról, hogy ilyen vagyok, nem amiatt van, hogy sokat eszek vagy hogy nem mozgok. És azt is szeretném tudni, hogy van-e egyáltalán esélyem. Mert ha nincs, akkor nem próbálkozok fölöslegesen.

És légyszi ne írjatok bunkó stílusban, normális válaszokat várok, és előre is köszönöm a segítséget annak, aki hasznos választ tud adni.



2013. okt. 31. 17:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

én tök normál súllyal nem találtam még ilyet.

Voltak kapcsolataim, az se mondható, hogy hetente váltogattam mint egy lotyó, féléves-egyéves ideig tartottak.

Mindig az lett a vége, hogy el lehet velem lenni meg minden, de sose lettek belém szerelmesek. Aztán találtak mást, akibe igen...

Nem hiszem, hogy erre lehetne mit mondani, régen félénk voltam, de ma már az sincs, hogy önbizalomhiányos lennék, erre se kenhetem :/

vagy hogy csúnya a külsőm, mert előnyömre változtam...

talán 2 lehetőség van: valakivel összejönni, akiben elfogadja az ember hogy sosem lesz belé szerelmes, csak úgy vannak egymással, vagy várni arra aki szerelmes lesz (csak ugye ott sem biztos, hogy kölcsönös).

18 éves koromig nem volt pasim, nekem sem, szóval szerintem nem vagy lemaradva. Én mondjuk meguntam és a végén kezdeményeztem félénkebb srácoknál és bejött.

Tehát esetleg te is megpróbálhatod, ha nem érzed úgy hogy egy esetleges visszautasítás (mert előfordulhat az is) halálosan letörne.

2013. okt. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
És mi lenne ha kipróbálnál valami komolyabb mozgást? Tornázástól meg sétától tudtommal nem lehet fogyni. A biciklizést meg el tudom képzelni milyen lehet. Nem bántani szeretnélek, de ez így hosszú távon nem fog működni.
2013. okt. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Egy sima "bocsi de nem jössz be" miatt nem törnék le, de félek, hogy kinevetnek ha én kezdeményezek :(

És azért sem vagyok könnyű helyzetben, mert egy nagyon kicsi városban lakok, ahol mindenki tud mindenkiről mindent, szóval egy-egy elutasítás után minimum az utcánkban visszahallanám, hogy milyen szerencsétlen voltam... Az öreg nénik átka. :)

2013. okt. 31. 17:58
 14/17 A kérdező kommentje:
#13 például mire gondolsz? Szívesen fogadok minden normális ötletet.
2013. okt. 31. 18:01
 15/17 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ekkora súllyal nem nagyon lehet mit mozogni... szóval szerintem jó a séta, csak naponta min. 45percet sétálj egyhuzamba és ha tudsz , akkor gyorsan.
2013. okt. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
45 perc meg szokott lenni, csak sajnos általában elbambulok, és olyankor nagyon lelassítok :/
2013. okt. 31. 18:22
 17/17 anonim válasza:
Figyelj ne törjel le egyaltalan :) Mindegy az hogy nezel ki , hany kilo vagy... A lenyeg hogy te erezd jol magad es ha latjak rajtad hogy teged ez nem zavar , akkor elfogadnak es mar oket sem erdekli hidd el. Amugy ha van kedved beszelgetni adj skype elerhetoseget , ilyenkor hetkoznap este melo utan ugyse tudok mit csinalni nagyon :) amugy 18 vagyok szal nem vagyok pedofil :)
2013. okt. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!