Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan találhatok olyan fiút,...

Hogyan találhatok olyan fiút, aki elfogad és úgy szeret, amilyen vagyok? Van egyáltalán esélyem?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, és még sosem volt barátom. Ez főleg a súlyom (150 kg felett) miatt van, amin próbálok változtatni (ovis korom óta mindig diétázok és mozgok valamit), de mostanában kezdtem el azon gondolkozni, hogy milyen jó lenne, ha találnék valakit, aki így is tud szeretni, és akit én is szeretek.

Mit tehetnék? És nem az olyan tanácsokra vagyok kíváncsi, hogy "fogyjál le te kövér disznó". Nem tehetek arról, hogy ilyen vagyok, nem amiatt van, hogy sokat eszek vagy hogy nem mozgok. És azt is szeretném tudni, hogy van-e egyáltalán esélyem. Mert ha nincs, akkor nem próbálkozok fölöslegesen.

És légyszi ne írjatok bunkó stílusban, normális válaszokat várok, és előre is köszönöm a segítséget annak, aki hasznos választ tud adni.



2013. okt. 31. 17:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Sajna nem tudok segíteni de remélem találsz valakit
2013. okt. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
téged esetleg nem úgy hívnak, hogy Brigi?
2013. okt. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ajj, azt hiszem, ezt a kérdést rossz kategóriába raktam...
2013. okt. 31. 17:40
 4/17 anonim ***** válasza:
A mai " világon" sajnos nem találsz magadnak ilyet. Bár nekem van egy ismerősöm, akinek a kövér lányok jönnek be... Szóval csak ilyet kellene keresned:)
2013. okt. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem Brigi vagyok, bárki legyen is az :)
2013. okt. 31. 17:40
 6/17 anonim ***** válasza:
52%
Kérdés, hogy neked bejönnek-e a kövér fiúk. Náluk lenne esélyed, de elég sok vékony srácnak is bejönnek a kövér lányok. Egyébként mennyit mozogsz és mit?
2013. okt. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Yes baby Contokkal én nem lakok jól!
2013. okt. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Sétálok, biciklizek, néha súlyt emelek plusz napi 20 percre Flabèlosra járok. Néha kazettára is tornázok, de csak ha nincs itthon senki.
2013. okt. 31. 17:45
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Ennyit nem bír ki a flábélos összeszakasna mint a sza.r:(
2013. okt. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Pedig kibír. Először nem akartam menni, mert féltem, hogy tönkreteszem a gépet, de a tulajdonos azt mondta, hogy nyugodtan mehetek.
2013. okt. 31. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!