Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki tud erre válaszolni?

Valaki tud erre válaszolni?

Figyelt kérdés

Innen gyakorikérdésekről elkezdtem beszélgetni egy lánnyal. Tök jól megértjük egymást, jókat beszélgetünk. De! Én Szabolcsi vagyok, ő pedig Győr-Moson-Sopron-i.

Ez az előbb fogalmazódott meg bennem:


Miért van az, hogy akit keresünk,

Az a távolban van, nem pedig mellettünk.

Pedig lelkünk szinte egy, s szívünk egymással jár,

Mi a ráció ebben, sokszor nem értem már.


Ki tudja ezt megválaszolni nekem?



2013. okt. 30. 22:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ez csak véletlen
2013. okt. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egy beszélgetésből leszűrted, hogy neked ő kell? Nem semmi!
2013. okt. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyszerű statisztika. Nem sokan élnek a környékeden. Én Pest megyében élek, Budapest mellett. Itt 30% az esélyem, hogy 30km-es körzetben van a lány, akivel beszélek, szóval ezzel kéne talán kezdeni a beszélgetést.
2013. okt. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek a kérdezővel, én sok lánnyal ismerkedtem neten, akikre nem is azt mondom hogy biztos az igazi de eltudnék képzelni egy kapcsolatot de nem hogy a közelembe laknak tehát ilyen 1 órás utazás, hanem az ország másik felén, itt meg nem találok olyan lányt aki kicsit is megfogna :/
2013. okt. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mostanában bennem is felmerült ez a kérdés, hogy akivel el lehet beszélgetni az miért lakik millió kilométerekre. Mostanában újra elkezdtem interneten társaságot keresni, de aki nem zár be(chatroulette) és tényleg jól elbeszélgetek vele, az biztos, hogy messze lakik. Tehát semmi ráció nincs benne.
2013. okt. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez nálam is így szokott lenni.
2013. okt. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha valaki messze lakik a többi embertől, akkor feljön netre ismerkedni, mert a környezetében nehézkes. Meg részben véletlen.
2013. okt. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Leszűrtem? Egy napot nem beszéltünk, és mikor felléptem, az üzenete az volt, hogy jelentkezzek azonnal, ha fellépek, és volt vagy 5 üzenet tőle, hogy mikor leszek itt?!


Csak két idézett sor tőle:

"De, imádom az ilyen pasikat :)

Sajnos itt nincsenek ilyenek... :("

2013. okt. 30. 22:31
 9/12 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok, láttátok már egymást legalább képen?
2013. okt. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Én 25, ő 18.

És szinte azzal kezdtük, hogy átlinkeltük egymásnak a facebook-profilt, meg már volt webkamera is. (csak beszélgetés, nem több)

2013. okt. 30. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!