Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok miért nyavalyogtok...

Srácok miért nyavalyogtok sokan hogy nem tudtok itt kommunikatív lányokkal beszélgetni?

Figyelt kérdés
Csak a napokban 3-4 lánnyal beszélgetek, és hálát adok az életnek, amiért alig lehet őket lelőni :-D Csak akarni kell keresni ilyet. Szerintem nem elég csak állítani magunkról, hogy mi értelmesek és kommunikatívak vagyunk, bizonyítani is kell ezt, ahogy a csajoknak is. :-D Ők ezt teszik most. Több hit, több akarat, nincs fájdalom, nincs is siker.
2013. okt. 29. 20:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
:-D
2013. okt. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem felvágásnak írtam. Arra bíztatlak benneteket, hogy merjetek ráírni nőkre és legyetek férfiak. Kérdezzétek meg tőlük, hogy milyennek tartják magukat nőként, mit éreznek gyakorta, milyen az életük, mi érdekli őket, mik a terveik, boldog-e most, vagy vágynak valakire. Ne csak tőmondatokban beszéljetek, legyetek különbbek azoknál az embereknél, akik egy szóval elintéznek mindent, mert azt vallják, ez egy névtelen oldal. Névtelen, de ettől még öngamagd vagy itt is. Szóval figyeljetek oda a csajokra és meg fogják hálálni. Ja és ne kudarcként éljétek meg ha nem méltat válaszra valamelyik. Akkor mész tovább és megismersz olyat, aki méltat és érdeklődik. Én is belefutok mindig olyanokba is, akik abszolút nem barátságosak, kommunikatívak, de ez pont jó indikátor arra, hogy megtudjam, na ilyet nem keresek. És lám, mostanság sikerül itt beszélgetnem 3 olyan lánnyal is, akikből csak úgy árad a szó. Nem üres fecsegés, hanem értékhordozó szavak! Hajrá! :D
2013. okt. 29. 23:07
 13/13 anonim ***** válasza:
Friendzone szagot érzek.......
2013. okt. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!