Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok miért nyavalyogtok...

Srácok miért nyavalyogtok sokan hogy nem tudtok itt kommunikatív lányokkal beszélgetni?

Figyelt kérdés
Csak a napokban 3-4 lánnyal beszélgetek, és hálát adok az életnek, amiért alig lehet őket lelőni :-D Csak akarni kell keresni ilyet. Szerintem nem elég csak állítani magunkról, hogy mi értelmesek és kommunikatívak vagyunk, bizonyítani is kell ezt, ahogy a csajoknak is. :-D Ők ezt teszik most. Több hit, több akarat, nincs fájdalom, nincs is siker.
2013. okt. 29. 20:24
1 2
 1/13 ASOT ***** válasza:
Mert a siker sukár igazad van more!
2013. okt. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
beszéltem már itt kb 6-7 lánnyal vagy többel x idő után mindegyik dumapartner nagy 0-vá vált,vagy eltünt,kivétel 1 akivel még most is skypeon tartom a kapcsolatot... 19F
2013. okt. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
NA egy lelki szemetesláda.
2013. okt. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem sosem volt bajom beszédbe elegyedni a lányokkal, mégsem volt még sosem barátnőm és nem is lesz, mert ocsmány vagyok, és ez alapból kizár mindenféle lehetőséget.
2013. okt. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#3: alaposan mellé lőttél. Fogd meg az irigységedet és dobjad ki a kukába, loser.
2013. okt. 29. 20:27
 6/13 anonim ***** válasza:
mert akikkel eddig beszélgettem azok egy-két levélváltás után nem irtak vissza
2013. okt. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Honnét veszed ,hogy csajok??? Több búza és csajnak adja ki magát te Lúzer!!! H...lye bar..m!
2013. okt. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy elég érdekes akkor nem is fognak.

-Hali, mizu?

-Semmi

-Mit csináltál ma?

-Unatkozat


Ezek után nem nagyon fognak visszaírni :D

2013. okt. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tényleg, hogy lehet elérni, hogy rádírjon valamelyik? :D
2013. okt. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

grtaula kérdező, hogy összejött neked az élet, sok boldogságot neked, mi meg majd csorgó nyállal kajánul vigyorgunk rajtad, "hogy, de jó, összejött neked"


hát nekünk N-E-M!!!

2013. okt. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!