Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy ismerkedhetnék meg...

Hogy ismerkedhetnék meg Afrojackkel?

Figyelt kérdés

Muszáj megismernem :) Ha elmegyek egy koncertjére,akkor tuti nem sikerül,nem engednek oda az öltözőjéhez...


Írjak neki Facebookon? :)



2013. okt. 29. 09:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
pete tong:D
2013. okt. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem jól fogalmaztam meg...igazából arra akartam rámenni, hogy van különbség "kisebb" helyi sztárok és világsztárok között...azért egy német dj nem összehasonlítható egy amerikai popsztárral pl. azért azt ne mond, hogy nekem van esélyem Eminemnél :D De tényleg elnézést kérek, mert különösebben nem néztem utána, ki ez az Afrojack...én azt hittem valami nagy amcsi rapper vagy ilyesmi és csak én vagyok leragadva...dj-ket én nem nagyon ismerek, nekem az egyetlen híres dj David Guetta... szóval ebből a szemszögből igazat adok a "dj-barátnőnek"....így tényleg akad némi esély, hiszen úgy látom, európai és tényleg nem egy megközelíthetetlen világsztár, "csak" egy dj (nem ledegradálni akarom, remélem nem értitek félre)
2013. okt. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
XD na ne zsibbassz jó...XD
2013. okt. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Nem bántásból, de ha 18 évesen ezt szeretnéd, attól még nem vagy idióta. Csak gyerekes, de nagyon.


És nem, nem 1000%, hogy ő szerkeszti a facebook oldalát. A nagyobb dj-k többségének a kiadója is belenyúl az oldalba, hiszen óriási marketinglehetőség. Néha persze maguk a dj-k is kiírnak valamit, ha épp olyan a kedvük, de legtöbbször nem ők. Pl. a sok 'ma este itt meg itt lesz buli', 'kijött az új számom' kaliberű kiírások egyszerű reklámok.


Amúgy miért akarsz vele megismerkedni? Miről beszélnétek? Vagy mit csinálnátok? Miből gondolod, hogy érdekelnéd? Gondolom van elég barátja/ismerőse a világ minden tájáról. És miért szeretnéd annyira megismerni, miért pont őt? Most mit tudsz róla?

2013. nov. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

14-es, ettől nem vagyok gyerekes.


Mi az,rendőr vagy?? Ez itt nem kihallgatás,hogy 1000 kérdésre válaszoljak.

2013. nov. 15. 14:23
 16/16 anonim ***** válasza:

De, gyerekes vagy. A tizenpár éves lányok szoktak ilyet, hogy megakarnak ismerkedni a világsztárokkal. Justin Bieberrel, meg a OneDirectionnal. A különbség, hogy Te Afrojackkal.


Nem, nem kihallgatás :D Csak ha azokat a kérdéseket átgondolod, rájössz, hogy nem fogsz, és nem is kell megismerkedned vele :)

2013. nov. 16. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!