Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány akivel egy ideje...

Van egy lány akivel egy ideje szemezünk. Mit csináljak? Többi lent

Figyelt kérdés
Van egy szép lány aki tetszik is nekem és már elég régóta szerintem szemezünk mert nézzük egymást a suliban,gyakrabban távolabb egymástól.most ez jelent valamit?mit kéne tennem?.köszönjek rá? Igazábol nem tudom mit tegyek. Félénkebb vagyok föleg hogy nem is ismerem még egy szót se váltottam vele,facen se mernék csak úgy rá írni.kérlek segítsetek :)

#szemezés #hogyan jőjjek össze vele.
2013. okt. 28. 23:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mutass neki szamarfulet es nyujtsd ki a nyelved :)
2013. okt. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Már vénülő szememmel őrizem a szemedet
2013. okt. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Húzd meg a haját és öleld meg:D
2013. okt. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szedd össze magad.menj oda és beszélj vele
2013. okt. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Valahogy kerülj a közelébe és kezdj el beszélni vele szünetben két óra között vagy reggel. Hány éves vagy?
2013. okt. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
17vagyok.lehet azt kéne hogy beszélgetni bár ahoz tenyleg meg kell tudnom hogy biztos én is tetszem e neki és akkor bátrabban szólítanám le.
2013. okt. 29. 00:16
 7/11 anonim ***** válasza:
Sok mindent elárul ám a
2013. okt. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

*lany nezese.

Ha tobbszor fordult elo,es mondjuk lehajtotta a fejet zavaraban,v mosolygott,akkor jo esellyel te is tetszel neki.

Legyel bator!!! Odamesz hozza,es megszolitod,pl vmi kozos tanar kapcsan,ha szemelyeset nem akarsz. Ha vegul ugy jon ki,hogy nem jossz be neki ,az sem para,mert bator voltal,es megprobaltad;)

Hidd el ezer meg ezer ilyen eset van,de egyik fel sem mer lepni,te ne ess ebbe a hibaba,hajra:))!!

2013. okt. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

menj oda!!!! az a legjobb. en annyira szeretnem, hogy a felenk pasi, aki tetszik merjen lepni.

ha mersz, nyersz.

;) majd ird le mi lett. :D hajra.

2013. okt. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

mondjuk, ha nem akarsz konkretan csak ugy odamenni, mert az eleg egyertelmu, akkor tamadd le a legjobb baratnojet (akivel a suliban mindig egyutt log) , es kerd el az egyik fuzetet a kiszemeltednek- segiteni fog, hidd el. Es vidd vissza ugy a lanynak, mintha megtalaltad volna. Aztan mar ha tenyleg mukodik a kemia, akkor jon minden magatol. Pl. megkerdezheted, hogy mi a kedvenc tantargya, es te mondhatod, hogy abbol rossz vagy, es korrepetalhatna teged- es ha te is bejossz neki, akkor bele fog menni.

*elozo voltam

S.i.k.e.r.u.l.n.i f.o.g ;)

2013. okt. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!