Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Én sosem fogok már felnőni...

Én sosem fogok már felnőni igazán, miért ragadtam le a tini lányoknál?

Figyelt kérdés
23 vagyok és nem értem miért vonzanak a leginkább a 14-16 év körüli, formás, huncut, de aranyos, kedves lányok. A saját korosztályom olyan komoly meg unalmas nekem és általában besavanyodott is, én meg úgy érzem még magam is egy tini fiú vagyok, vagy inkább egy kisfiú szinten rekedt felnőtt. Mármint tudok komoly lenni, nem ez a baj, hanem sokkal fiatalabbnak érzem magam még lélekben, szeretek hülyülni, poénkodni, ezt egy fiatalabb lánnyal joban megtudtam eddig élni, meg még testileg is sokkal fiatalabb vagyok, más ennyi idősen már sokkal idősebbnek, felnőttesebbnek néz ki genetikailag engem meg folyton fiatalítanak, úgy kezelnek mint egy tinit még ismeretlen emberek is sokszor, pedig nem is ismernek.

2013. okt. 28. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
leírásban a válasz.
2013. okt. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hányszor kérdezed még meg?
2013. okt. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azert ragadtal le a tini lanyoknal, mert felsz az igazi noktol es csak a kis fruskak elott tudod megjatszani, hogy Te vagy Tarzan :)
2013. okt. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#1 Meg adta a választ.


Még csak azt nem tudjuk ez miért baj. Mert amíg fiatalnak is nézel ki és fiatal is vagy addig ez akár lehet így is jó, persze ha csak te is így érzed. Jó harmincas fejel már a környezeted és főleg a lányoké nem bíztos, hogy könnyen veszik. ...


Tehet a kérdés szerintem: Szerinted mi ezzel a probléma?

2013. okt. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, türelem rózsát terem:)) Nyugi!!:)
2013. okt. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ahol tanulok ott is szétnéze és csak egy rakás öreg, undorító nőt látok, tény, hogy vannak 40-50 év körüliek is, de még az ilyen 20-25 év körüliek sem vonzanak, annyira pocsék érzés, hogy ennyire közömbösek, sőt taszítóak nekem, míg alig várom, hogy buszon vagy bárhol a városban összefussak akár csak egy szemezés erejéig is egy középsulis, formás, bájos lánnyal. Ha még játékos és mosolyog rám, vihorászik is vagy jelez félénken, szemez velem az külön öröm.
2013. okt. 28. 23:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért baj? Legközelebb az lesz a bajod, hogy csak a göndör lányok jönnek be??? ;)


Egyszerű ephebophil/efebofíl vagy ez legális és örömteli, amit írod még élvezetes is számodra.


14 éves kor a szexuális belegyezési korhatár


Több értelmes és híres ember volt ephebophil, mint tahó. Tehát még jó jel is lehet. ;)

2013. nov. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!