Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek? Ez helyes?

Mit tegyek? Ez helyes?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy fiúba, de nem mondtam el senkinek. Nem merem. Inkább magamba folytom és nem csinálok semmit, csak néha rá pillantok, ha kimindják a nevét összerezdülök, ha rám néz lesütöm a szemem. Ennyi. Viszont van lét bökkenő. Az gyik az, hogy szerintem elég fiatalok vagyunk (13/L, de az osztálytársaim már "járnak" fiúkkal..) a másik, pedig,az hogy lehet hogy nem érez irántam semmit és ezt nem is fogom meg tudni mert nem mondtam el senkinek.... Magamba folytsam?

2013. okt. 21. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
ne! az a legrosszabb, amit tehetsz
2013. okt. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondd el neki
2013. okt. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem merem mert van ennek egy előzménye még egy két évről.. kinek mondjam el? és ha ez csak egy érzelmi akármi : /
2013. okt. 21. 22:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne mondd el senkinek, mert csak jól kibaxódsz. (tapasztalat)
2013. okt. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell mindenkinek elmondani. De neki elmondhatod. Igazából nagyon vesztenivalód nincs, nem? ;) Ha mást nem, hát megkönnyebbülnél!
2013. okt. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!