Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon (de tényleg nagyon! )...

Nagyon (de tényleg nagyon! ) félénk pasit mivel lehetne elcsábítani?

Figyelt kérdés
Tuti, hogy odavan értem, és ne írjatok olyat, hogy teperjem le, mert a világból kiszaladna! :)
2013. okt. 28. 20:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok sok sok szeretettel, érintéssel, játékossággal:)
2013. okt. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Beszéltek már? Beszélj vele sokat akkor feloldódik és minden megy magától.
2013. okt. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Pain for Pleasure ***** válasza:
Türelemmel, kedvességgel.
2013. okt. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
# 2: Rengeteget beszélünk és már nagyon régóta, de még nem oldódott fel. Szerinte ő nem lenne nekem elég jó...
2013. okt. 28. 20:29
 5/14 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok ?
2013. okt. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
(4) Mond meg neki, hogy neked pont jó, úgy ahogy van, és majd legközelebbre tegye a félelmeit:D
2013. okt. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Leteperésről szó nincs, de óvatos kezdeményezésről,mintha ő tette volna,igen.

Vannak ilyen félénk fiúk,akiknek meg kell mutatni,hogy mit tehetnek.És lehet belőlük nagyon jó,hűséges,odaadó társ és szerető.

Tehár neked kell kezdeményezni,megfogni a kezét,odatartani a szád,ügyesen fordulni,hogy megfoghasson,odatenni a kezét,és bele fog jönni.

2013. okt. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Először is sok türelem kell hozzá. Másodszor kérdés, hogy mit is akartok egymástól: szexet vagy kapcsolatot. Ha önbizalomhiányos vagy problémái vannak, az nem egy-két év alatt alakult ki nála, és valószínűleg nem is sok pozitív visszajelzést kapott, így nyilván a problémái sem fognak egy csapásra elmúlni. Éreztesd vele, hogy ő igenis jó neked, és mondd is ki, de ne úgy, hogy "jó vagy", hanem pl. dicsérd meg, ha valamit jól csinálj, bókolj neki, finoman poénkodj, évődj vele, érj hozzá, de ne túl feltűnően. Szegény nyilván tapasztalatlan, és talán szégyelli is ezt, ezért el kell hessegetned ezt a félelmét.
2013. okt. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Ha ő úgy érzi hogy nem lenne neked elég jó annak oka van, (erre próbálj kitérni miért hiszi ezt) lehet vannak bolond szokásai amiről nem tudsz és nem is szeretné stb.
2013. okt. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem, nem tapasztatlan egyáltalán, de valóban komoly problémái vannak az önértékelésével.

Én folyamatosan biztatom, erősítem.


Egyszer már volt köztünk érintés, simogatás, ölelés, kézfogás, és akkor az arcom is odatartottam, sokáig úgy tűnt, hogy megcsókol, de aztán piszkosul zavarba jött.

Azóta személyesen kerül, de neten naponta keres. Nagyon "bezárkózott", és olyan rossz, hogy egyszer már majdnem sikerült megnyitni, és nem tudom, hogy lehet-e újra.

100%, hogy bejövök neki, és ezt nem is titkolja! De fél!

2013. okt. 28. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!