Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek az gáz ha szerelme...

Szerintetek az gáz ha szerelmes levelet írok egy lánynak facebook-on?

Figyelt kérdés
Tudom,azt csak a gyökerek használják arra,de akkor ti hogyan oldanátok meg azt,hogy bejön nektek egy csak,akivel egy iskolába jártatok,de már évek óta nem láttátok egymást,mert ő időközben kollégiumos lett,és az év nagy részét kb.100 km-re tölti.Szerintem ez máshogy nem igen megoldható.Nekem ő nagyon tetszik,úgy érzem soha nem fogok még egy olyat találni,mint ő.Ezért arra gondoltam hogy írok neki egy levelet,melyben kifejtem az érzéseimet vele kapcsolatban.De nem tudom hogy mi lesz utána,lehet nyálasnak fogja találni vagy tudom is én.Kiröhög,elmondja mindenkinek,vagy leszúr hogy miért írok ilyeneket.De ez engem nem érdekel,bevállalnék miatta bármit.És természetesen személyesen is beszélnék vele ezután(azért az az igazi),mert nem akkora a távolság,autóval kevesebb mint 1 óra.Csak nem szeretnék úgy odamenni,hogy előtte nem beszéltünk.(Nem fontos,de leírom:19 éves vagyok).Mi a véleményetek erről?Lesz valami értelme?A lányok hogyan kezelik az ilyesmit?Vagy szerintetek hogy kéne megoldanom ezt a helyzetet?(Kicsit sok a kérdés,bocsi).Előre is köszönet a válaszokért!!
2013. okt. 28. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:

19 évesen nem biztos, hogy ez a legjobb megoldás...


Egyébként a tradicionális papíralapú megoldásra nem gondoltál? Ha már szerelmeslevél...

2013. okt. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Tedd fel a kérdést magadnak : mit veszíthetsz?-semmit- írjál neki :D
2013. okt. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 B.Andie válasza:
83%
Szerintem ez egy nagyon aranyos dolog és szerintem nem nyálas teljesen korrektnek tartom ezt a gondolatot, hogy írsz neki de nem tudom hogy ezt rögtön a szerelmed bevallásával kellene kezdeni, mert nem tudhatod hogy Ő mit érez pontosan. Ezért csak írj rá kérdezd meg hogy van ne támad le hagyd hogy a dolgok maguktól alakuljanak ki mert senki se szereti ha valamit rájuk kényszerítenek. :) remélem tudtam segíteni mint lány és remélem sikerrel jársz majd a lánnyal! :)
2013. okt. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,főleg a tiéd,utolsó!Az a baj hogy már írtam neki,elkezdtünk beszélgetni,de szerintem már levette hogy bejön nekem...a lányok valahogy megérzik az ilyet.Első: Papír alapú levél nem tudom hogy küldjek,esetleg menjek oda és csúsztassam be a levelet az ajtó alatt?Ez is megfordult már a fejemben,mondjuk sztem ez lenne a legjobb megoldás,de elég nehéz a kivitelezése.
2013. okt. 28. 17:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Az igaz, hogy megérzik. Ezért nem kell még egy lapáttal rátenni arra, hogy bevallod egyből, hogy szerelmes vagy belé...


Egyébként a papíralapút úgy gondoltam, hogy postán küldöd el neki. Nem úgy, hogy becsúsztatod ide vagy oda... Küldheted az otthoni címére is.

2013. okt. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy arra gondolsz.Egyébként küldhetném neki otthoni címre,de több ok miatt sem szeretném.De ötletnek nem volt rossz,köszi!
2013. okt. 28. 20:12
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha évek óta nem láttátok egymást, nem tudom, jó ötlet-e rögtön egy szerelmes levéllel rárontani. Miért nem írsz csak neki, hogy "szia, mizujs veled, hogy vagy?" levelet, és utána térhetsz rá a vallomásra. Lehet kevésbé tűnnél "ijesztőnek" (bocsi a kifejezésért). :)


Kívánom, hogy sikerüljön!

2013. okt. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!