Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Sok az ilyen eset, vagy...

Sok az ilyen eset, vagy tényleg ilyenek lettek a fiúk?

Figyelt kérdés

Egyik nap történt..

Órára mentem, mikor egy srác elém áll, azzal, hogy tetszek a haverjának. Rámutat, a fiú meg zavartan mosolyogni kezd. Egyrészt siettem, másrészt milyen már ez az "udvarlás"?

Annyit mondtam: Oké...köszi.. -és mentem is

Másnap félrehív egy lány osztálytársam. Elmondja, hogy az unokatestvére megállította, mert tegnap a haverjai rákenték hogy tetszik neki egy lány, vagyis én. Hozzátette, hogy aranyos vagyok meg minden, de a haverjainak tetszek, meg hogy ŐK el akarták kérni az ÉN telefonszámomat, attól a lánytól. Ez mi? :D


Tetszik egy srác, odamegyek egy haverjához, hogy adja meg a srác telefonszámát.


1. személyesen kéne ezt, az illetőtől.

2. így honnan tudjam ki ő? csak telefonos zaklatásnak hinném.


veletek elő fordult már ilyen? Tényleg ilyen félénkek a srácok? Vagy mi akart ez lenni? Legalább a nevem kérdezték volna, hogy bejelölne fb-n...



2013. okt. 26. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
oááá oááá
2013. okt. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha odamegy hozzád akkor pofánvered, nyílvánosan megalázod, j hangosan hogy mindenki hallja, hogy "mit képzel magáról" - kell ez neki? Gondolom nem üti meg a "mércédet" amúgy sem.
2013. okt. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a nevedet már rég tudják. Legalábbis a mi sulinkban a jó csajok nevét tudjuk, beszélgetünk róluk.
2013. okt. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Gimnáziumban egy lány valahonnan megszerezte a számom; hívogatott, meg levelekkel bombázott, amíg finoman le nem állítottam (nem volt az esetem). Szóval a másik oldalon is előfordulnak ilyen esetek.

(26F)

2013. okt. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elég szegényes az érzelmi intelligenciád ha inkább jelöljön be fészen mint élőbe.. Meg ahogy elmondod elég lekezelő is voltál azok után hogy kérdezze meg a neved. Ki kellene már lépni ebből a nyomorult fészbukos világból és szétnézni hogy bizony zajlik az élet. Inkább becsülnéd meg hogy bár a barátján keresztül de élőbe próbálkozott.. Szánalmas hogy ennyire nem tudnak az emberek személyes kontaktust létrehozni. Inkább lájkolnak meg "bökdösődnek".. 19L
2013. okt. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ekkora naiv nem lehetsz... Mit foglalkozol kisfiúkkal?! Egy igazi férfi nem tököl így mint ezek a kis bénák...
2013. okt. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem is erről van szó. Csak azt mondom, hogy ha már ennyire fél velem suliban beszélni, akkor ne a számom kérjék el ismeretlenül..
2013. okt. 26. 20:47
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz a buta válaszolókkal.

Szerintem igenis igazad van!

Ha már nem tőled merik, hanem az osztálytársadtól, akkor legalább a neved kérdezték volna meg, ez a telefonszámos dolog így tényleg butaság. Nem tudhatod ki hív fel..

Vagy akkor ment volna oda hozzád a folyosón az a srác akinek tetszel, mert másra kenni nagyon gyerekes.

2013. okt. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen...nem tetszett az a dolog, hogy "hé, tetszel a haveromnak". aztán nem is neki...
2013. okt. 26. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!