Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A csajok megérzik, kiszúrják,...

A csajok megérzik, kiszúrják, hogy valaki szűz, nem volt még nővel? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Nem jó,de sehogy se tud lenni csajom,akkor mit tegyek,hogy ne szúrják ki ezt rajtam??
2013. okt. 25. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy,kerdezo?
2013. okt. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmiképp se azon kattogjon az agyad: jaj, rájönnek hogy szűz vagyok. Szerintem rájönni erre nem lehet, csak sejthetik. Én olyan lányokról/fiúkról SEJTEM hogy még szüzek, akik nem olyan feltűnően szépek, csendesek, általában mindig egyedül ácsorognak a suliban.
2013. okt. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
fizess egy sarkit és megoldódik a problémád.
2013. okt. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ha zavarba jossze s bamabaskodsz akkor persze hogy eszre evszik hogy nemvagy magabiztos es tokos srac.ennyi
2013. okt. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

hát én azt hittem a páromról hogy már több nővel is volt, aztán kiderült hogy én vagyok neki az 1.

úgyhogy nem feltétlenül lehet rajta észrevenni

én nem jövök rá ha nem mondja...

2013. okt. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Megérzik és ki is használják, megszégyenítenek vele és lenéznek.
2013. okt. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha egyébként nincs veled nagy gebasz, akkor nem veszik észre. Én pl. lazán eldumálok csajokkal szexuális témákról is, ha kicsit ittam, akkor tánctéren alkotok valamit :D, a lényeg, hogy érezd magad jól a bőrödben és lazíts
2013. okt. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha igen, akkor nagyon jól "álcáztam" magam. Persze elmondtam, hogy az vagyok, mikor még tényleg az voltam, de senki nem akarta elhinni. Sőt az első alkalomnál se hitte el az akkori barátnőm...
2013. okt. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Úgy értem viselkedésből.
2013. okt. 26. 00:50
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha egyébként határozott és laza vagy, csak történetesen nem volt még a farkad punciban, azt nem fogják észrevenni.
2013. okt. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!