Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ez gáz? 15 éves...

Szerintetek ez gáz? 15 éves lány vagyok és még nem volt barátom. és nem is csókolóztam, szűz vagyok meg minden ilyesmi. Am most kezdtem a gimit

Figyelt kérdés
2013. okt. 24. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
NEM!
2013. okt. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
még mindig nem
2013. okt. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, ami biztos, kérdezzétek meg minden nap, hátha addigra megváltozik a közvélemény.
2013. okt. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Te nem, de ez a kérdés gáz.
2013. okt. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Soluna válasza:
Szia! NEM NEM GÁZ!!! Sőt... örülj neki, hogy ilyen vagy! Majd ha találsz valakit akit szeretsz, és amikor már úgy érzed készen állsz rá akkor majd minden jön sorjában! Addig meg ne aggódj ezen, felesleges.
2013. okt. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pár év, és ezt a kérdést egy 12 éves fogja feltenni.
2013. okt. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
úriissten ki szerint gáz ez??? gondolom a hülye buta osztálytársnőid szerint... 18 évesen se gáz .. gondolom azért gondolod h gáz mert sok olyan ismerősöd van akik már mind túlestek rajta ..15 évesen. ez szörnyű...nagyon nagyon korai
2013. okt. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha egy átlagos lány vagy akkor nem gáz.

Ha azért, mert ronda túlsúlyos lány vagy akkor pedig az a gáz.

2013. okt. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem vagyok túlsúlyos sőt szerintem egy kicsit vékony is..bár mindenki azt mondja h pont jó..azt nem mondom h nem vagyok ronda..vagyis én nem tartom magam szépnek de szerintem vannak nálam sokkal súlyosabb esetek is.. és bocsi rosszul fogalmaztam nem az volt a lényeg h az gáz-e h még szűz vagyok v ilyesmi hanem az h nem volt még barátom amúgy a szexet még nagyon korainak tartom
2013. okt. 24. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!