Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért mondja minden fiú/pasi...

Miért mondja minden fiú/pasi rám azt, hogy aranyos vagyok, cuki és szép? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nagyon sokan mondják ezt, és sokan meg is bámulnak sőt az osztálytársaim is azt mondják,hogy annyira aranyos és cuki vagyok,hogy nem értik miért nincs barátom, és én sem értem ...ha mindenkinek ez a véleménye rólam akkor miért nem kezdeményeznek ? pedig szabad lenne a "pálya" :(

2013. okt. 24. 21:48
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Ezért is nem írok üzenetet, csak megjegyeztem :)
2013. okt. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Tuti helyzetben vagy. Akikről tudod, hogy bejössz nekik szépen választasz egyet és te próbálsz kapcsolatot teremteni vele. Nem randiznod kell elhívni, csak egy kicsit jobban tartani vele a kapcsolatot. Utána már úgy alakulnak a dolgok ahogy akarjátok.
2013. okt. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ !:)
2013. okt. 24. 22:20
 24/28 anonim ***** válasza:

Nagyon rágörcsöltél a témára.


Ennyi.

2013. okt. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Értelmetlen a kérdés, ne haragudj h abból következtetünk amiket itt írkálsz ugyanis nem ismerünk. Lehet vki külsőre cuki akármennyire, de ha mellette kibírhatatlan (amiből kicsit megmutattál) akkor bukó. Ráadásul tényleg álszerény vagy, valószínű ezzel is baj van.
2013. okt. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy szépként, és cukiként zavar, hogy nincs barátod, de ha emiatt mindenkire meg vagy sértődve (legalábbis ebből a vitából ez jött le (vita: kérdés-válasz sorozat)) akkor tényleg nehéz lesz társat találnod.

Próbáld mások hozzászólását segítőkész hozzászólásként felfogni akkor is, ha esetleg olyat mondanak rólad, ami messze nem igaz.

Nagy bölcsesség, hogy csak azt vedd magadra ami neked szól.

Ha azt írják ribi vagy.. (nem írták, és én sem írom) akkor nem azt akarják mondani, hogy minden pasival lefekszel kérdés nélkül. hanem lehet hogy csak azt, hogy tegyük fel túl sok ember felé nyitsz egyszerre.

Eseteben, ha azt írják, álszerény vagy, nem védekezned kell, és bizonygatnod, hogy te nem is vagy álszerény és különben sem ismernek.


Ha egy fiúval összejössz, ő sem ismer. Lehet hogy az első mondataidból ő is azt gondolja, álszerény vagy. Ezért neked kell változtadnod a beszédeden, hogy ne tűnjél álszerénynek.

Amúgy szerintem nem vagy álszerény ez a pár hozzászólás alapján.

2013. okt. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 he.csongi válasza:
KÜLDJ EGY KÉPET és megmondom
2013. okt. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm 26-os!

Tudod az is nagy baj,hogy az interneten keresztül nem igazán lehet leszűrni másnak a stílusát, én mosolygós fejeket nem szeretek annyira használni,nem is ismerek sokat. Mindegy is igazából:-) Aki ismer az ismer és tudja milyen is vagyok! Köszönöm a válaszokat!

2013. okt. 25. 23:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!