Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért mondja minden fiú/pasi...

Miért mondja minden fiú/pasi rám azt, hogy aranyos vagyok, cuki és szép? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nagyon sokan mondják ezt, és sokan meg is bámulnak sőt az osztálytársaim is azt mondják,hogy annyira aranyos és cuki vagyok,hogy nem értik miért nincs barátom, és én sem értem ...ha mindenkinek ez a véleménye rólam akkor miért nem kezdeményeznek ? pedig szabad lenne a "pálya" :(

2013. okt. 24. 21:48
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
kezdd látszani a személyiséged -.-" már értem miért nincs pasid.
2013. okt. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Nem, csak tudod szörnyen bosszantó,hogy mennyi bunkó és tahó ember van itt, sőt csak olyanokkal lehet találkozni.
2013. okt. 24. 22:00
 13/28 anonim válasza:

ha van kedved küldj képet, és kifejtem rendesen a véleményemet.

19/F

2013. okt. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Mellesleg... persze, ha írtam volna magamról egy kisebb bemutatkozó regényt , akkor csak úgy repkednének a privát üzenetek .
2013. okt. 24. 22:01
 15/28 anonim ***** válasza:
Lehet valami más van a dolgok háttere mögött... az hogy valaki cuki és szép hát sajnos nem minden, ez még nem ok arra, hogy lépjek mert akkor kilépek az utcára és minden 4. lánnyal leállhatnék kb. :D szóval ne ebből indul ki szerintem :)
2013. okt. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező észrevetted már hogy a nagyon szép lányok mindig olyan pasikkal mászkálnak akik úgy néznek mint akiket egy öntöttvas serpenyővel jól profilon basztak?

na szóval nekik valószínűleg volt egy jó kis kommunikatív képességük és odamentek a legszebb lányhoz és leszólították.

De a többsége a fiúknak, még a jóképűek is akik normálisak annyira gátlásosak, hogy félnek odamenni az igazán szép lányokhoz és megszólítani őket.

Hidd el nekem ha egy kicsit lejjebb adnád beállnál az átlagokhoz akkor tuti 1-2-re lenne barátod.

2013. okt. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó:)

18 éves létemre ,nem a tömeg pasikra hajtok , egy szóval nem említettem azt,hogy a kigyúrt...általad leírt fiúk az esetem. :) Én sem az a tipikus mai "liba" vagyok aminek a többiek itt elkönyveltek.

2013. okt. 24. 22:07
 18/28 anonim ***** válasza:
Én szívesen megismernélek, de tartok attól, hogy a távolság miatt csak egy beszélgetés lenne.
2013. okt. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Igazán kedves vagy utolsó,de a kérdést valóban az ismerkedés témakörbe írtam,de nem ismerkedés céljából... ha érted mire gondolok !:) ne haragudj !
2013. okt. 24. 22:13
 20/28 anonim ***** válasza:
Szerintem tok normalis dolgot ketdezett! Mi ez a sok szoveg valaszolok?
2013. okt. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!