Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Hogy van a legtöbb...

Lányok! Hogy van a legtöbb esélye egy szórakozóhelyen egy férfinak, ha odamegy hozzátok? Milyen szempontok alapján döntötök?

Figyelt kérdés
2013. okt. 23. 21:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Józanul, intelligensen.
2013. okt. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Egy hangos helyen hogy lehet intelligensen odamenni?
2013. okt. 23. 21:51
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
Kérdező kommentjét felsírtam!
2013. okt. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer megkaptam a pasi felesének a felét mert 1-el kevesebbet hoztak! Összejöttünk! Igaz ez még kiscsikó koromban volt! :)
2013. okt. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Legyél értelmes, és tudj kommunikálni, legyél spontán és mosolyogj. A külső nyilván számít, ez az első dolog, bármennyire is fura. Ne legyél retardált, ne viselkedj idiótán, és a közhelyeket, sz3r dumákat hanyagold. De én férfi vagyok, ez csak saját tapasztalat.
2013. okt. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igyad le magad, aztán csapjad neki :D
2013. okt. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2 Talán kezet nyujtasz és bemutatkozol-lévén ez a minimum, akár milyen hangos is a hely:D Legfeljeb b visszakérdez a másik, ha nem érti:D
2013. okt. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
BMW/merci/porsche slusszkulcs , jó vastag bőr pénztárca , armani ing. A mai világban ennyi tökéletesen elég.
2013. okt. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ne legyél unintelligens, ne tárgyiasítsd a testem, ne gagyogj, hanem beszélj normálisan, legyél közlékeny, vicces és jókedvű.

Még ha külsőre nem is vagy az esetem, úgyis fogok veled beszélgetni.

2013. okt. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kérj fel táncolni és táncolj jól.

Fontos: a jó táncolás NEM azt jelenti, hogy két másodperc múlva a a farkad hozzám dörgölöd. Ha ezt csinálod, az bunkóság, így átmegyek bunkóba és szimplán otthagylak.


Mivel én szórakozóhelyekre csak szórakozni és táncolni járok, így annak van esélye, aki szórakoztat és táncol. Ha jól érezzük magunkat, akkor lehet folytatás, ahol már tényleg az ismerkedésen van a hangsúly.

2013. okt. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!