Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha odamennek hozzátok a pasik...

Ha odamennek hozzátok a pasik egy szórakozóhelyen hogy táncoljatok, akkor visszautasítjátok vagy táncoltok vele? bővebben lent

Figyelt kérdés
Vagy ha egy társasággal bementek a tánctérre, táncoltok és odadörgölőzik hozzád egy idegen akkor? Igazából a lényeg, hogy hogy lehet ismerkedni ilyen helyen? Félek ismerkedni lányokkal, hogy lehet csajozni ilyen helyen. Elmegy mellettem egy szép lány, mondom neki, hogy hú de szép vagy vagy hasonló? (17 f) Keszthely Viviéra beach
2013. júl. 28. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Már nem bulizok, de mikor tini voltam akkor: ha előtte láttam, hogy másnál próbálkozik, akkor elutasítottam. Ellenkező esetben, ha nem volt olyan ronda, mint a bűn, akkor szívesen táncoltam vele. :)
2013. júl. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez annyira elutasító ok,hogy ha látod,hogy előtted próbálkozott,akkor vége volt?
2013. júl. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Helyesbítek kicsit, olyan volt anno sokszor, hogy odajött egy pasi a baráti társaságunkhoz(sok lány) és kiválasztott valakit tánchoz, aki elutasította, utána ugyanúgy közülünk végigkérdezett sok lányt.

Na mikor te már a végén vagy a megkérdezettek közt... a fene akar vele táncolni. Nem akarok szamár lenni.

2013. júl. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!