Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért mindenkinek csak második...

Miért mindenkinek csak második választás vagyok?

Figyelt kérdés

Eddig három fiú is ugyanolyan okból kezdett el ismerkedni velem... Az ok pedig, hogy mind a legjobb barátnőmnél próbálkozott be először, aki nem jött össze velük, és ezután tértek át rám. :/ így meg már nyilván nem akartam túlzottan velük lenni. Akik még ismerkedni próbáltak velem, ők is úgy, hogy akkor szakítottak vagy valami oka volt... Pedig semmi mást nem szeretnék, csak hogy valakinek elsőre, magam miatt tetsszek meg, és kicsit harcoljon értem.. :/ és a legrosszabb, hogy tényleg nem tudom, miért, nem volt még barátom, szűz vagyok, nem viselkedek/öltözködök ribisen. Mi a baj velem?

18/l



2013. okt. 21. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondok valamit priviben, de te írj rám érte. Ezt is elárulom majd, miért kértem!
2013. okt. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem veled akartak ismerkedni hanem a barátnőd közelében akartak maradni.
2013. okt. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na írjál, ha van kedved, beszélgethetünk :D
2013. okt. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindjárt írok ide is, csak előtte még válaszolok egy másik kérdésre.
2013. okt. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos nem vagy elég nyitott, talán nehezebben megközelíthető és ezért nem Téged szúrnak ki elsőre a srácok. Ezt úgy mondom, hogy srácként volt hasonló helyzetem és ha tehetném, most a lány barátnőjével ismerkednék meg elsőre. Sokkal jobban tetszik a belsője is, de szerintem esélytelen, mert szinte biztos vagyok benne, hogy ugyan így áll a dologhoz, ahogy Te is.
2013. okt. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!