Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mit tegyek?...

Szerintetek mit tegyek? (meleg téma)

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki állítólag szerelmes belém és már többször megpróbált leszólítani, de én hülye voltam és nem vettem észre. Az zavar, hogy mindig úgy próbál leszólítani, hogy mögötte áll az egész osztálya, ez nekem meg nem megy, ennyi ember előtt. Korábban én is szerelmes voltam belé, de nem mertem leszólítani és ezért inkább hagytam. Szólítsam le a suliban vagy írjak neki facebookon? És mit mondjak neki??

17/f/meleg



2013. okt. 21. 19:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

piával :D hívd meg párszor de azért annyira ne itasd le hogy teljesen off legyen :P

ha lesz karaoke akkor kérd meg hogy lenne kedve karaokézni

legyeskedj körülötte , próbálj vele kettesben lenni ha cigiztek akkor pl kérd meg ,hogy ki jönne veled elszívni egy szálat és kész is a lehetőség ott meg meg lehet kérdezni hogy milyen csajok jönnek be neki aztán esetleg hogy mi a véleménye a srácokról ;)közbe pedig flörtölni vele egyfolytában :P

Hajrá ha egy kicsit is bejőnek neki a fiúk reggelre tiéd lesz a srác :D

2013. okt. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Haverom lehívta, de nem jön. Azt mondta neki, hogy én írjak rá. De, szerintetek mit írjak neki??
2013. okt. 31. 16:31
 13/13 anonim ***** válasza:

Mondd azt neki hogy : Szia nincs kedved randizni velem :D

na jó ez talán egy kicsit túl lényegre törő bár legalább biztosra mennél :D

Mondjuk kérdezd meg hogy nincs kedve eljönni veled bulizni vagy elmenni koncertre

Esetleg nézd meg a profilját hogy mit szeret hát ha úgy könnyebb olyan témát találni

2013. okt. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!