Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mit tegyek?...

Szerintetek mit tegyek? (meleg téma)

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki állítólag szerelmes belém és már többször megpróbált leszólítani, de én hülye voltam és nem vettem észre. Az zavar, hogy mindig úgy próbál leszólítani, hogy mögötte áll az egész osztálya, ez nekem meg nem megy, ennyi ember előtt. Korábban én is szerelmes voltam belé, de nem mertem leszólítani és ezért inkább hagytam. Szólítsam le a suliban vagy írjak neki facebookon? És mit mondjak neki??

17/f/meleg



2013. okt. 21. 19:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nemtom de szerinte inkább a facsen
2013. okt. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szerintem is...facen egy csomó mindent megtudtok beszélni nyugiban
2013. okt. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Kahleszi válasza:
Szerintem jobb szeméyesebben, sokkal "intimebb". :) Hívd félre egy sima beszélgetésből még senki sem fog egyből nektek esni, hogy "Fúj!Izé...Áhh!". :)
2013. okt. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

és, mint az elözö postodban is irtam:

ééés....?

hajrá!;p

2013. okt. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, jó a face is, de jobb a félrevonulás. Én is ugyan ezt tervezgetem éppen :)
2013. okt. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mindenképpen beszélni kell vele.

Vagy facen vagy személyesen rád bízom,

sok sikert!

19/F

2013. okt. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

szerintem irj neki facen hogy talalkozzatok sulin kivul, ott nyugiban lehettek, senki sem zavar. szemelyesen megiscsak jobb mint chaten:)

sok sikert!

2013. okt. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%
Arról, hogy közönség előtt akarja csinálni, eszembe jutott egy régebbi kérdező, aki fogadásból csókolt meg egy lányt. Utána is elindult az egész osztály, mielőtt elkapta és megalázta szegényt.
2013. okt. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Biztosan tudod róla, hogy tetszel neki? Csak azért, hogy téged óvjalak, előbb csak dumálj vele, szerintem facen is jó, mert ott talán először könnyebben szót értetek aztán majd jöhet az intim közelség
2013. okt. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Most az egyik haveromnak mondtam, hogy hívja le a városba bulizni az őszi szünetben. Azt tervezem, hogy felszedem. Szerintetek, hogy szedjem fel??
2013. okt. 26. 09:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!