Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Már régóta szerelmes vagyok...

Botosrobi kérdése:

Már régóta szerelmes vagyok egy lányba. Nem tudnátok segíteni valahogy hogy bejöjjek neki?

Figyelt kérdés
Sportos,szeret hülyéskedni,közepes tanuló és egy püspök lánya.

2013. okt. 21. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem jössz be neki, akkor aztán csinálhatsz bármit.. Igazából azt kell kiderítened, hogy legalább egy kis esélyed van-e, mert ha nincs, akkor nyugodtan keress inkább mást azzal az energiabefektetéssel, amit feleslegesen fordítanál rá. Kérdés: Mennyire ismered amúgy? Mennyire állsz vele kapcsolatban? Beszélgettetek már? Küldött valamilyen jelet, vagy valamit amit te jelnek véltél? Stb.
2013. okt. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igazából ha már szóba álltok egymással, tehát ne látásból meg hallásból ismered őt hanem konkrétan beszélgettetek már, és beszélgettek is, akkor azt javaslom tartsd vele a kapcsolatot, hívd el erre-arra beszélgetni, csináljatok közös programokat ami közelebb hoz titeket. Lehet hogy külsőre te nem jössz be neki még és ő nem kezdeményez, meg hát mégis csak a férfinak kell lépni, de ha ő is érez irántad valamit vagy fog érezni akkor adhat vissza olyan jeleket amikből tudni fogod hogy mi legyen a következő lépés.

Hidd el nekem én is így voltam vele amikor tavaly megismertem egy olyan lányt egy tanfolyamon aki külsőre nagyon bejött nekem. Az igaz hogy összesen csak köszönő viszonyban voltunk egymással, de nekem bejött, és egyszer amikor már javában végeztünk a tanfolyammal akkor találkoztam vele az utcán és megállítottam picit beszélgetni, és ez olyan jó döntés volt részemről, mert nem nagyon volt hozzá bátorságom de valahogy gyorsan össze szedtem magam és ez olyan szinten besegített nekem az előre lépésbe hogy néhány kisebb találka után meg néhány nap facebook beszélgetés után már a randit terveztem amire el is jött, és hihetetlen jól éreztük magunkat, plusz közös bulijaink is voltak, meg persze idén nyáron sokat romantikáztunk este a naplementekor és akkor összejöttünk, első csók, stb.. És most 10 nap múlva lesz 3 hónapja hogy járunk, ami nagyon jó. És elején egyáltalán nem jöttem be a csajnak csak simán beszélgettünk, megismertük egymást tudta milyen ember vagyok és bejöttem neki.

Szóval szedd össze magad és lépj!

2013. okt. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy püspök lánya??? o.O
2013. okt. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Melyik püspöké?:D
2013. okt. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sportolj te is.
2013. okt. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első két válaszolónak így fogok tenni! A 3-4 válaszolónak pedig: igen püspök lánya!
2013. okt. 26. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!