Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lanyok csak addig erdeklodne...

A lanyok csak addig erdeklodnek irantam ameddig bunko vagyok veluk, miert? Bonyolultabb?

Figyelt kérdés

A lanyok csak addig erdeklodnek irantam ameddig bunkozok addig megvesznek ertem de miutan kimutatom hogy erdeklodok irantuk maris meghatralnak miert? en 19 eves srac vagyok. Az en tapasztalatom ha bunko vagyok

egy lannyal addig erdeklodik irantam

lohol utanam flortol...stb(esetleg tobb

is) ameddig bunkozok.

De olyan szinten hogy lehet a lanynak

tobb honapos/eves kapcsolata kepes olyanokat mondani hogy ertem

otthagyna stb.

es miutan elkezdek vele kedves lenni,

latni kezdi rajtam erzek iranta valamit... Kapasbol visszabbhuzodik a lany, Az a baj nekem eleve azok a lanyok

jonnek be akik a fiukkal jatszadozni

szoktak.. Lehet ezert is vagyok addig

erdekes nekik ameddig leszarom oket

stb.... Velemenyetek is johet, hogy vajon ez

igy van e?



2013. okt. 21. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Sokakkal tényleg így van.

De azért léteznek még értelmes lányok is.

2013. okt. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%

Már leírtam egyszer, vagy legyél végig bunkó vagy végig kedves. Ne váltogass, léteznek ilyen lányok de ne ilyenek kelljenek vagy, ha mégis akkor mint írtam, legyél végig bunkó.

Tényleg nem értem a problémádat...

2013. okt. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha az ilyenekre van igényed, akkor ne lepődj meg.
2013. okt. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
A csúf igazság c. filmet feltétlenül nézd meg, erről is szól, amit kérdezel... nagyon jó film, tetszeni fog, szó van benne azokról a lányokról, akik annyira dögösen néznek ki, hogy azt hiszik, hogy bárkit megkaphatnak, tehát csak az érdekli őket akit mégsem ?!
2013. okt. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ez igy van fiuknal es lanyoknal is a lanyok azert erdeklodnek utanad mert jatszod a bunkot az elerhetetlent azutan mikor atmez a kedves csavo stilusba mar tudjak hgy meg vagy nekik azutam meg lecserelnek

DE HALA A JO ISTENEK meg vanak normalis csajok is

2013. okt. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nem azokat kell nézni akik állandóan flörtölnek veled és, ha egy kicsit is más leszel otthagy. Azokat a lányokat kell nézni akik mindig jó fejek veled.
2013. okt. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hülye bunkó.Itt tetszelegsz magadnak de még az életedbe sem volt nőd?
2013. okt. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még írni sem tudsz.
2013. okt. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!