Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lanyok csak addig erdeklodne...

A lanyok csak addig erdeklodnek irantam ameddig bunkozok addig megvesznek ertem de miutan kimutatom hogy erdeklodok irantuk maris meghatralnak miert?

Figyelt kérdés

en 19 eves srac vagyok.


Az en tapasztalatom ha bunko vagyok egy lannyal addig erdeklodik irantam lohol utanam flortol...stb(esetleg tobb is) ameddig bunkozok.

De olyan szinten hogy lehet a lanynak tobb honapos/eves kapcsolata kepes olyanokat mondani hogy ertem otthagyna stb.

es miutan elkezdek vele kedves lenni, latni kezdi rajtam erzek iranta valamit...


Kapasbol visszabbhuzodik a lany,


Az a baj nekem eleve azok a lanyok jonnek be akik a fiukkal jatszadozni szoktak.. Lehet ezert is vagyok addig erdekes nekik ameddig leszarom oket stb....


Velemenyetek is johet, hogy vajon ez igy van e?



2013. okt. 21. 01:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert labilis vagy és rájönnek, hogy csak színlelsz. Vagy bunkózz végig becsületesen vagy legyél érdeklődő kezdettől fogva. De ez az

"Úgy szétbsználak, hogy beleremegnél majd egyébként azt hiszem kezdesz egyre jobban érdekelni".

Hülyén jön le nekik, mert az is :)

2013. okt. 21. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

labilis?


Es ha egy leanyzo tenyleg bejon es tobbet akarok tole nem csak sexet..(ezert kezdtem el normalisan viselkedni) de mar elkezdett eltavolodni tolem ..


Ezt valahogy nem tudnam visszaforditani hogy ujra kozeledjen felem?

2013. okt. 21. 01:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy a lányok is csak játszanak veled, és mikor látják, hogy kezd komolyra fordulni a dolog, megijednek, visszakoznak.
2013. okt. 21. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem rıbancokkal kéne kikezdeni.
2013. okt. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy amit te bunkónak ítélsz, az inkább titokzatos, amit meg érdeklődésnek, az inkább nyomulós?
2013. okt. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!