Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jóképű pasi és nem csajozgat?

Jóképű pasi és nem csajozgat?

Figyelt kérdés
Jól néz ki, jóképű is és a teste is jó. Flörtölget csajokkal, velem is, másokkal is. De nem hívott randira pl csak flört, célozgatások. Létezik hogy nem csajozik? Tudom hogy sokat dolgozik, meg vannak neki haverjai akikkel eljárkál iszogatni, sörözni....
2013. okt. 20. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak a nagyvadra vár.
2013. okt. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem:D
2013. okt. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

De lehet hogy úgy csajozik, hogy te nem tudsz róla.


Vagy ilyen önsajnáltató hülye aki említett tökéletes teste ellenére, csak kéreti magát

2013. okt. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hmm én is ismerek egy pont ilyen pasit (lehet hogy ugyanazt? bár nem valószínű :D) Nekem is nagyon fura ez, én először arra gondoltam lehet hogy meleg, mert azért flörtölgetni azok is szoktak a csajokkal. Vagy ha nem, akkor biztos csajozik csak úgy hogy mi "nem látjuk".
2013. okt. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
minek csajozzon ha a csajok mennek utána?
2013. okt. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt várja, hogy a csajok hívják el.
2013. okt. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bármilyen meglepő, vannak olyan férfiak, akiknek nem ez a prioritás, és jól elvannak barátnő nélkül annak ellenére, hogy szinte bárkit megkaphatnának. Én is ismerek ilyet, habár ő fiatal még (19 éves), később talán változik ez nála.
2013. okt. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ő is fiatal, 21 éves.
2013. okt. 20. 22:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy nem csajozik,fiúzik...
2013. okt. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
lehet hogy nincs tisztában az adottságaival... ha te akarsz tőle valamit akkor mért nem lépsz először te?
2013. okt. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!