Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti mit gondoltok arról ha egy...

Ti mit gondoltok arról ha egy fiú meg egy lány facebookon ismerik meg egymást és utána mennek el randizni?

Figyelt kérdés
Vannak ketten látásból ismerik egymást. Majd a fiúnak egyszercsak megtetszik, bejelöli, ráír, elhívja randizni, megismerik/megkedvelik egymást. aztáb még párszor randiznak amajdn ìgy jönnek össze utána. persze aztán boldogak meg minden. Ti láttok külonbséget az effajta ismerkedési módszer és a rendesen odamegyek, megszólítom élőbe, beszélgetünk, megismerkedűnk és úgy megkedveljük egymást majd összejövünk között?

2013. okt. 20. 02:51
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Azt gondolom hogy mi közöm hozzá.
2013. okt. 20. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

jó így is,és esetleg működhet is.

bár az én tapasztalatom az,hogy neten a defektes csajok ismerkednek elsősorban,de persze ez nem zárja ki azt,hogy legyen egy jó kúrásod,vagy esetleg több.

főleg akkor ha te is defektes vagy.

2013. okt. 20. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
b4szki, ez botrányos. ezek a mai fiatalok...
2013. okt. 20. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kihasználják a modern világ lehetőséget, a lényeg úgyis élőben dől majd el. Ha műxik, egészségükre.
2013. okt. 20. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen korrekt kapcsolat kialakulási mód:)
2013. okt. 20. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Emberek ***** válasza:
Nekem volt ilyen kapcsolatom, mikor a gólyatáborból kiszemelt lánnyal összejöttem pont ez a sztori volt.. Látásból ismertük egymást, bejelöltem facen, és utána elmentünk randira, és összejöttünk (igaz nem volt hosszú kapcsolat, de akkoris :) )
2013. okt. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nekem még mindig tart az ilyen kapcsolatom (3 éve). Pontosan minden ugyan úgy történt,mint ahogy te megírtad:)
2013. okt. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt gondolom hogy ha nem fogyi akkor látta hogy van barátnőm és elfogadta hogy csak dugni fogunk...
2013. okt. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hány éves vagy?Az is fontos.légyszi írd meg :)
2013. okt. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Barátommal ezelőtt 6 hónapja ismertük meg egymást neten mondjuk látásból már ismertem,aztán rá írtam meg elég gyakran találkoztunk már,aztán egy helyen is dolgoztunk( munkatábor féleség) aztán majd össze jöttünk,3 hónapja! sokak is így ismerkednek meg az ,,igazival" !
2013. okt. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!