Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy osztálytársam aki...

Van egy osztálytársam aki bejön nekem. Hogyan közeledjek hozzá? (többi lent)

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és a csaj is 14 egy osztályba járunk ő mindig rendes velem (de alapból is kedves lány). Nem látszik semmi olyasmi hogy vonzódna hozzám vagy tetszenék neki. Eddig nekem sem tetszett ő de, mostanában megtetszett és szeretnék járni vele, csak hát nem tartom magam valami szépnek meg nem is vagyok olyan csajozós típus szóval nem tudom hogyan közeledjek hozzá. Szeretnék írni neki ma Facebookon de nem tudom hogyan közöljem vele hogy bejön nekem és szeretnék vele egy kapcsolatot, meg hát a csajok az osztályomban szeretik elmondani egymásnak az ilyen fiúkkal kapcsolatos dolgokat és félek hogy esetleg a barátnői bekavarnának a dolgokba, azért félek ettől mert az osztályomban rohadtúl sok bunkó és egoista csaj van. Hogyan mondjam neki el azt hogy bejön nekem és hogy ne mondja ezt el a barátnőinek anélkül hogy szánalmasnak tűnjön??

2013. okt. 17. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
ne mondd el. ezt nem igy csinalod, hanem ugy h beszelgetsz vele, fb.on eleg eg szia, mit csinalsz? v barmi, aztan idovel minel jobban megismeritek egymast, talan elhivod moziba, egyutt setaltok haza h arra lakik beszelgettek es idovel rajottok h mar jartok. ezt nem kell megbeszelni ez megtortenik :)
2013. okt. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Jó ötlet :). Köszi még egyszer.
2013. okt. 17. 18:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen, csak akkor nekem vallották be, nem pedig fordítva. Én biztos nem járnék osztálytárssal ki is fejtem miért: http://www.youtube.com/watch?v=Nu-9prbmD-A

Na jó, lehet hogy őt nem veszitek túl komolyan, de van benne valami ott, hogy mi van ha szakítotok!

2013. okt. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves második, attól hogy te nem járnál osztálytárssal, én fogok. Ha ő is akar majd velem.
2013. okt. 18. 20:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát tőlem járjál vele, ha a 8. osztályt végig kibírjátok akkor nem lesz ciki együtt járni egy osztályba ;)

Amúgy itt nem csak 1. féle választ kaphatsz, úgy bírom az ilyet...

2013. okt. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!