Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hány találkozás fér bele, azt...

Hány találkozás fér bele, azt remélve, hogy kicsit több is kialakul előbb-utóbb, mint egyszerű szimpátia?

Figyelt kérdés

3-szor találkoztam eddig egy fiúval, aki szimpatikus meg minden, de valahogy nem indít el bennem semmit, nem álmodozom róla, mikor megpuszilt, olyan volt, mintha a bátyám adott volna egy puszit, egyszóval semmi romantikusat nem éreztem. De beszélgetni jó vele, meg vicces, csak nem tudom, hogy meddig érdemes/meddig illik várni, hogy ennél több is lesz? (mert nyilván annál rosszabb lesz majd megmondani, hogy semmi ne legyen, minél többet találkozunk). Vagy ha eddig nem alakult ki ilyen, akkor már nem fog?

18/L



2013. okt. 14. 23:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Még kialakulhat valami
2013. okt. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!