Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy az okos...

Miért van az, hogy az okos lányokat nem annyira kedvelik, mint a "szőkéket"?

Figyelt kérdés
2013. okt. 14. 20:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
De, kedvelem őket, főleg, ha ketten ülnek egy gépnél.
2013. okt. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
XD
2013. okt. 14. 21:02
 13/18 nagylzs ***** válasza:
100%

A rendes lányoknak a rossz pasik kellenek. A rendes pasiknak meg a rossz lányok. És ez nem véletlen. Evolúció! A vonzódás célja a gének örökítése, és úgy a logikus ha ez keresztben van.


A vonzódásnak nem célja hogy az emberek boldogok legyenek. Emiatt sokan szenvednek is mint a kutya, de hát ez van! Nem mi találtuk ki hanem a természet.


Fogadd el. Vagy ne fogadd el de akkor is így van.

2013. okt. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
O.O De ne feledkezz meg a kívételekről is ;)
2013. okt. 14. 21:29
 15/18 anonim ***** válasza:

Azért 13-as nem igazán értek veled egyet... Egy plázap..csától én a falnak tudok menni. Képtelen lennék olyan nővel együtt lenni, aki a negyedét se érti meg annak, amit mondok neki.

Egyébként meg a többség inkább csak fél az "okos" lányoktól, mert melléjük már teljesítmény is kell. :)

25/F

2013. okt. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én szeretem, ha egy lány okos. Főleg ha programozó. :D Oké, csak vicceltem, báááár akkor legalább van miről beszélgetni... de a lényeg nem ez. Sajnos az "okos" lányok gyakran beképzeltek is. Tisztelet a kivételnek! Nem az a baj, ha okos, hanem az, ha annak tartja magát és lenéz másokat. Ergo beképzelt. Sajnos sok ilyen van. Aztán néz, hogy nem kell senkinek. A beképzelt embereket senki nem szereti. Ma is volt itt a GYIK-en egy, aki panaszkodott, hogy így meg úgy és Ő milyen okos... 5 oldalon át nem tűnt fel, mennyire megveti mindenki a beképzeltsége miatt.


Ritka, hogy egy lány tényleg okos de közben szerény. Pedig az volna az ideális!


22/F

2013. okt. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#13

Az evolúciós baromságoddal ne fárassz.


"Rendes srácnak" tartom magam és tudod mit? Taszítanak a "rossz lányok". De igazán. Csakis rendes, tisztességes nőt akarnék magam mellé. Na ennyit a nagy evolúciódról.

2013. okt. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 nagylzs ***** válasza:
100%

> "Rendes srácnak" tartom magam és tudod mit? Taszítanak a "rossz lányok".


Ez persze attól is függ, hogy mit jelent "rendes srácnak" vagy "rossz lánynak" lenni. És nyilván vannak kivételek is. De nem ez a jellemző. Az a jellemző, hogy a "rendes srácok" nagy része azért nem talál "jó nőt" mert a "jó nők" azok a "rosszfiúkra" buknak. A "rosszfiúk" persze kihasználják őket, és emiatt a "jó nők" hisztiznek, mert "minden férfi disznó". De nem erről van szó, hanem arról hogy azok a férfik disznók akikre ők buknak.


> De igazán. Csakis rendes, tisztességes nőt akarnék magam mellé. Na ennyit a nagy evolúciódról.


Előszöris, a kérdés nem arról szólt hogy kit képzelnél el magad mellé. Az úgynevezett "jó nők" is rendes tisztességes pasit képzelnek el maguk mellé, csak éppen nem ahhoz vonzódnak! Inkább együtt vannak a vonzó pasival, akik persze nem rendesek. Éppen erre akartam rámutatni, hogy a "rendes pasi" és a "vonzó pasi" az esetek nagy részében nem esik egybe. Ez a mai értékrend hibája - a médiában sem a valóban becsülendő értékeket hangsúlyozzák ki, ezért az értékrendünk eltorzult, és nem az értékeshez hanem az elénk festett ideálhoz vonzódunk.


Azután meg: lehet hogy te egy rendes tisztességes nőt képzelsz el magad elé. De a rendes, tisztességes nők gyakran el vannak hízva, rosszul néznek ki és nem veszed őket észre mikor szembe jönnek veled. Ettől eltekintve nagyon rendesek, alázatosak, együttműködőek csak épp nem vonzóak.



És nehogy ellenpéldákat hozzál föl. Tudom hogy vannak ellenpéldák, azok mindig vannak. De a jellemző viselkedés az, amit leírtam. Az eredeti kérdés pedig általános formában lett föltéve, ezért az általános válasz akkor jó, ha a jellemző viselkedést írja le. Lehet ellenpéldát hozni, de ahhoz olyan kérdést kell föltenni ami az ellenpéldára vonatkozik.

2013. okt. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!