Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak én unom ezt?

Csak én unom ezt?

Figyelt kérdés
Olyan rossz, hogy nem lehet névtelenül beszélgetni itt egymással, csak úgy barátkozás szempontjából ,mert mindenki rögtön vagy facebook profilt kér, vagy képet, vagy találkozni akar, vagy valami hülye perverz. Miért nem lehet csak egyszerűen ismeretlenül beszélgetni?

2013. okt. 13. 21:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Pedig lehetséges, csak nagyon csekély ez a szám. Én alapból gyanakvó típus vagyok, illetve a bizalmamat nehéz kiérdemelni. Főleg egy ilyen anonim oldalon, semmilyen konkrét adatot nem adok ki, maximum a keresztnevet.
2013. okt. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
En is utalom, nekem is tolakodasnak tunik ha nem beszeltunk meg annyit. Szerintem az ilyenek azert kerik amit a 12-es valaszolo irt. Nekem ezzel nagyon antipatikussa valnak, mintha az alapjan akarnak eldonteni hogy "melto vagyok-e" a beszelgetesre hogy hogy nezek ki. Engem csak honapok utan kezd erdekelni a kinezete, es elfogadom ha nem akarja megmutatni magat, legfeljebb kicsit bizalmatlanabb leszek vele szemben, azt gondolom hogy picit onbizalomhianyos vagy nem bizik bennem annyira hogy kuldjon. Lehet hogy paran ugy gondoljak, hogy mivel a valosagban az emberek eleve latjak egymast (mar ha nem vak/ok az illeto/k) ezert itt is "illik" kepet kuldeni hogy kivel van dolga az embernek. En mondjuk nem ertem ezt, mert szerintem nem sokat szamit valakinek pl. a haja szine ha epp iskolapadokrol beszelgetnek.. :D Pont az egy jo dolog hogy ismeretlenul, arc es nev nelkul lehet fuggetlenul beszelgetni. Ha szeretnel beszelgetni ram irhatsz. :) 16/L
2013. okt. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok már ott vagyok vele letiltom magam minden nyilvános oldalról és élek teljes normál életet. Bevallom ezek nélkül régen sokkal szebb tartalmasabb életem volt.
2013. okt. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!